Рішення №401429

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157

У Х В А Л А

ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ


30.01.07 р.                     Справа № 8/196пн                     


за позовом Комунального комерційного підприємства Донецької міської ради

„Донецькміськтепломережа”, м.Донецьк

до відповідача Відкритого акціонерного товариства „Донецькобленерго”, м.Горлівка

Про спонукання виконати дії


Суддя А.С. Ємельянов


Представники:

Від позивача: не з’явився

Від відповідача: Костюк С.В. - по дов., Григоренко Є.В. - по дов.

В засіданні суду брали участь:


          Комунальне комерційне підприємство Донецької міської ради „Донецькміськтепломережа”, м.Донецьк, позивач, звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до відповідача, Відкритого акціонерного товариства „Донецькобленерго”, м.Горлівка, про спонукання виконати дії.

          

          Виходячи з того, що представник позивача не з’явився у засідання суду, а також виникла необхідність витребування нових доказів, керуючись п.п.1,3 ст.77, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суд,-

У Х В А Л И В:

Відкласти розгляд справи на 11:30 год. 20.02.07 року.

Сторонам надати у судове засідання докази, що підтверджують або спростовують факт включення позивача до переліку об’єктів життєзабезпечення та стратегічного призначення і наявність екологічної броні енергопостачання за об’єктами позивача, які здійснюють теплопостачання у житлові будинки, дитячі дошкільні заклади, пологові будинки, лікарні.

Позивачу надати докази, що підтверджують наявність у нього об’єктів, які здійснюють теплопостачання в заклади, вказані в розпорядженні №1017 від 27.09.2006р. Донецького міського голови, надати їх перелік.


Явка сторін у засідання суду обов’язкова.


Попередити сторони, що за ненадання у встановлений строк витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної особи стягується штраф у розмірі до 1700, 00 грн. (п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України).


Суддя Ємельянов А.С.