Рішення №401436

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

          

05.02.07 р.                               Справа № 44/391          


Господарський суд Донецької області, у складі головуючого судді Мєзєнцева Є.І, розглянувши матеріали за заявою товариства з обмеженою відповідальністю „Донспецресурс„ про видачу дубліката наказу,


ВСТАНОВИВ:


Товариство з обмеженою відповідальністю „Донспецресурс„ звернулося до суду з заявою про втрату наказу та непред’явлення його до виконання, та видачу дубліката наказу.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що заява товариства з обмеженою відповідальністю „Донспецресурс„ про видачу дублікату виконавчого документу підлягає задоволенню в зв’язку з втратою наказу та неподанням наказу до примусового виконання у органи Державної виконавчої служби. Тому, суд вважає, що існує законне підґрунтя для видачі дублікату виконавчого документу.

Крім того, суд вважає, що оригінал виконавчого документу слід визнати недійсним задля запобігання його пред’явлення до примусового виконання одночасно з дублікатом.

Керуючись ст.ст. 86, 120 ГПК України, суд –


УХВАЛИВ:


Видати дублікат наказу господарського суду Донецької області № 44/391 від 05.02.07 року.

Припинити стягнення за наказом господарського суду Донецької області № 44/391 від 11.12.06 року та вважати його недійсним.

Ухвала може бути оскаржена через господарський суд Донецької області в апеляційному порядку протягом десяти днів або в касаційному порядку протягом одного місяця з дня її винесення.                                                                                                                                   Суддя Мєзєнцев Є.І.                               

          

Надруковано у 3 примірниках:

1 – ТОВ „Донспецресурс„

2 – ЗАТ „Орендне підприємство „Шахта Жданівська”

3 – господарському суду Донецької області