Рішення №401440

                              ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ  

                                                             У Х В А Л А 

                               ПРО  ЗУПИНЕННЯ  ПРОВАДЖЕННЯ  У  СПРАВІ

01.02.07 р.                                                                               Справа № 34/394

Суддя господарського суду Донецької області Кододова О.В.,

розглядаючи у попередньому судовому засіданні  адміністративний  позов

Прокурора Київського району м. Донецька в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Київському районі м. Донецька 

до відповідача  Суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи  ОСОБА_1 м. Донецьк

про стягнення 4056,33 грн.

Представники:

Прокурор Гармашова І.В.- прокурор відділу прокуратури Донецької області

від позивача -Сігідіна О.В. (за довір.)

від відповідача -ОСОБА_1 (паспорт НОМЕР_1)

СУТЬ СПОРУ:

Прокурор звернувся до суду з позовною заявою про стягнення 4056,33 грн., розгляд якої згідно пункту 6 розділу VІІ Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України до початку діяльності окружного адміністративного суду підвідомчий  господарському суду Донецької області. 

Ухвалою господарського суду Донецької області  від 17 листопада 2006р. було відкрито провадження в адміністративній справі.

Відповідач через канцелярію надав суду заяву від 01 лютого 2007 року (вхід. НОМЕР_2) , якою просить суд відмовити позивачу у задоволенні позовних вимог.

Сторонами заявлене клопотання від 01 лютого 2007 року про  зупинення провадження у справі до 15 лютого 2007 року відповідно до абз.4.п.2 ст.156 Кодексу адміністративного судочинства України у зв'язку із необхідністю надання додаткових доказів по справі.

Згідно  пункту 1 статті 121 та абз. 4 пункту 2 статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України , суд зупиняє провадження у справі за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.                 

Керуючись абз. 4 пункту 2 статті 156,  статтями 160, 165, 185, абз. 4 статтею 186, статтею 254  Кодексу адміністративного судочинства України, господарський суд ,-

                                                            У Х В А Л И В :

1. Зупинити    провадження  в  адміністративній  справі  № 34/394 за позовом Прокурора київського району м. Донецька в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у Київському районі м. Донецька   про  стягнення 4056,33 грн. за  клопотанням сторін  до 15 лютого 2007 року до  10 год.30 хвил.

2. Ухвала про зупинення провадження в адміністративній справі може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження ухвали суду протягом п'яти днів з дня отримання сторонами копії ухвали.  Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

3. Ухвала суду першої інстанції про зупинення провадження в адміністративній справі набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо  таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, встановлений цим Кодексом, ухвала суду  першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.

Суддя                                                                                                 Кододова О.В.