Рішення №401448

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А


01.02.07 р.                     Справа № 8/212пн                     


за позовом Прокурора м.Тореза Донецької області в інтересах держави вособі

Міністерства вугільної промисловості України, м.Київ, Державного

підприємства “Торгово-виробниче підприємство з обслуговування

шахтарів”, мТорез


до відповідача Торезького бюро технічної інвентаризації, м.Торез


за участю третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача

Акціонерного товариства „Український інноваційний банк”, м.Київ


Про визнання права власності


Суддя А.С. Ємельянов


Представники:

Від позивача: Сагарда О.І.- по дов.

Від відповідача: Бондар Г.В.- нач., Пшенична Т.М. - спеціаліст

Від третьої особи: не з’явився

В засіданні суду брали участь:

Прокурор: Гармашова І.В.


          Прокурор м.Тореза Донецької області в інтересах держави в особі Міністерства вугільної промисловості України, м.Київ, Державного підприємства “Торгово-виробниче підприємство з обслуговування шахтарів”, м.Торез, звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до відповідача, Торезьке бюро технічної інвентаризації, м.Торез, про визнання права власності.


Відповідно до ст.ст. 17,19 Закону України „Про банки і банківську діяльність”, державна реєстрація банків та видача ліцензій для здійснення банківської діяльності проводиться Національним Банком України.


Виходячи з того, що в судовому засіданні виникла необхідність витребування довідки Управління Національного банку України в Донецькій області про наявність третьої особи в державному реєстрі банків України, керуючись ст. ст. 38, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд,-

У Х В А Л И В :


Зобов’язати Управління Національного банку України в Донецькій області видати довідку про наявність Акціонерного товариства „Український інноваційний банк”, м.Київ в державному реєстрі банків України, наявність відповідної ліцензії для здійснення банківської діяльності та відомості про його місцезнаходження (юридичну адресу).


Витребувані дані направити на адресу господарського суду Донецької області (83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157) в строк до 12.02.2007р.


Попередити зобов’язану за цією ухвалою особу, що за приписом ст.382 Кримінального кодексу України умисне невиконання особою ухвали суду, що набрала законної сили, передбачає кримінальну відповідальність.


Суддя Ємельянов А.С.