Рішення №401500

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157

У Х В А Л А

ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ


30.01.07 р.                     Справа № 8/217пн                     


за позовом Закритого акціонерного товариства „Центральна збагачувальна фабрика

„Донецька”, м.Торез

до відповідача 1 Торезької міської ради, м.Торез


до відповідача 2 Торезького бюро технічної інвентаризації, м.Торез

Про визнання права власності


Суддя А.С. Ємельянов


Представники:

Від позивача: не з’явився

Від відповідача 1: не з’явився

Від відповідача 2: не з’явився

В засіданні суду брали участь


Позивач, Закрите акціонерне товариство „Центральна збагачувальна фабрика „Донецька”, м.Торез, звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до відповідача 1, Торезської міської ради, м.Торез та відповідача 2, Торезького бюро технічної інвентаризації, м.Торез, про визнання права власності.


Ухвалою господарського суду Донецької області від 16.01.2007р. суд зобов’язав відповідача 1 представити відзив на позовну заяву. Відповідно до ст. 115 Господарського процесуального кодексу України виконання судових рішень, ухвал, постанов, що набрали законної сили, є обов’язковими на всій території України.

Заявою №02-34-77 від 15.01.2007р. відповідачем 1 повідомлено суд про неможливість подання відзиву на позовну заяву у зв’язку з відсутністю додатків до позову, а саме акту приймання-передачі майнового комплексу ДВАТ „ЦЗФ „Донецька”.

Відповідно до поштової квитанції №1432 від 13.12.2006р., позивач направив на адресу відповідача відповідні документи.


Згідно зі ст.22 Господарського процесуального кодексу України сторони мають право знайомитись з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії.

Таким чином, у разі відсутності певних документів, відповідач 1 має можливість ознайомитись з наявними у справі документами та, як наслідок, висловити свою позицію щодо позовних вимог.


Враховуючи, що сторони на виклик суду не з’явилися, виходячи з того, що в засіданні суду позивачем не надані витребувані судом докази, керуючись п.п.1,2 ст.77 Господарського процесуального кодексу України, суд-


У Х В А Л И В:

Відкласти розгляд справи на 11:00 год. 08.02.07 року.

Позивачу представити в засідання суду документи, які підтверджують оспорювання відповідачами права власності позивача на спірне майно, докази отримання позивачем спірного майна згідно акту приймання-передачі майнового комплексу від 10.02.2003р., оригінали доданих до позовної заяви документів.

Зобов’язати відповідача 1 представити в засідання суду відзив на позовну заяву по суті позовних вимог.


Всі витребувані матеріали надати до суду з відповідно оформленим супровідним листом.


Явка сторін у засідання суду обов’язкова.


Попередити сторони, що за ненадання у встановлений строк витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної особи стягується штраф у розмірі до 1700, 00 грн. (п.5 ст.83 Господарського процесуального кодексу України).Суддя Ємельянов А.С.