Рішення №403339

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця,  Хмельницьке шосе, 7  тел. 66-03-00, 66-11-31     http://vn.arbitr.gov.ua

_________________________________________________________________________________________________

У Х В А Л А

про закінчення підготовчого провадження 

16 січня 2007 р.                                                                                 Справа № 7/15-07

Суддя господарського суду Мінєєва Н.В., розглянувши матеріали справи

за позовом:  ОСОБА_1 м. Вінниця 

до: Вінницької міської ради м. Вінниця

 та 3-ої особи, яка  заявляє самостійні вимоги  на предмет спору -Товариства  з обмеженою відповідальністю „Простір” м. Вінниця 

про  зобов”язання до вчинення дій та про скасування або визнання не чинним рішення  Вінницької міської ради.

При секретарі судового засідання Юрчак Л.C.

За участю представників сторін :

позивача:    ОСОБА_2 - пост. дов. НОМЕР_1.

відповідача:  Андрійченко Т.В. -пост. дов. № 37 від 12. 01. 2007 року.

3-ої  особи : Козінська О.В. -пост. дов. б/н  від  10. 01. 2007 року.

                     Писаренко М.Б. -пост. дов. б/н від  27. 12. 2006 року.

                     Беркун  О.В. -директор, протокол № 2 від 01. 07. 2003 року.

В С Т А Н О В И В  :

     Подано позов про зобов`язання  Вінницьку міську раду  здійснити в межах покладених на неї договором купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення  від  28.12.2005 року обов'язків, весь комплекс юридичних дій, спрямованих на передачу земельної ділянки розміром 153 кв.м. розташованої АДРЕСА_1, згідно плану  земельної ділянки, позивачу у власність для  комерційних потреб.

     Ухвалою суду про відкриття провадження у адміністративній справі  від 23.11. 2006 року попереднє засідання було призначено на 16. 01. 2007 року.

      12. 12. 2006 року на адресу суду від  Товариства з обмеженою відповідальністю  фірма „Простір” надійшла позовна заява (НОМЕР_2) до Вінницької міської ради, згідно якої  позивач просить суд  винести постанову  про залучення  ТОВ фірми „Простір” у справу № 7/15-07 за  позовом СПД ОСОБА_1 до Вінницької міської ради у якості третьої особи, яка  заявляє самостійні вимоги на предмет спору  та про скасування або визнання не чинним  Рішення Вінницької міської ради  НОМЕР_3 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення СПД ОСОБА_1 повністю.

       

        Ухвалою суду від  20. 12. 2006 року  ТОВ „Простір” було залучено до участі у справі № 7/15-07 в якості третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору  та призначено розгляд адміністративного позову № 15 від 11. 12. 2006 року ТОВ „Простір” разом з первісним позовом. Цією ж ухвалою  за адміністративним позовом ТОВ „Простір” до участі у справі в якості третьої особи, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору  залучено СПД ОСОБА_1 з огляду на те, що рішення з адміністративного позову ТОВ „Простір” може вплинути  на права та інтереси останнього.

         Сторони та 3-ї особи не виконали в повному обсязі вимоги ухвал суду від  23. 11. 2006  року  та від 20. 12. 2006 року, не надали усіх витребуваних судом документів, у т.р. письмові пояснення та/або  заперечення проти позову з доказами направлення учасникам процесу.

          За письмовим клопотанням сторін справа розглядається без  здійснення технічної фіксації (звукозапису)  судового процесу.

           Позивач у письмових поясненнях на адресу суду від 15. 01. 2006 року  (НОМЕР_4), зокрема, повідомив суд про те, що  при визначенні способу захисту  порушеного права він керувався приписами ч. 3 ст. 105  КАС України та ст. 152 Земельного Кодексу України.  За наслідками виконання сторонами ухвали  господарського суду Вінницької області  від 23. 11. 2006 року у справі № 7/15-07, аналізу документів, витребуваних судом,  позивач конкретизує позовні вимоги.

          3-я особа -ТОВ фірма „Простір” подала в судове засідання  письмове клопотання  про скасування вжитих судом заходів  по забезпеченню позову шляхом заборони  будь-яким особам  вести будівельні роботи на земельній ділянці площею  153 кв.м., що знаходиться АДРЕСА_1.

            Під час проведення попереднього засідання судом з`ясовано, що позивач свої позовні вимоги підтримує і має намір у разі необхідності їх конкретизувати. Представник відповідача та 3-я особа, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, проти позову заперечують.

            Виконавши підготовчі дії, передбачені ч.ч. 3, 4 ст.111 КАС України, суд дійшов висновку про закінчення попереднього провадження по даній справі та призначення її до судового розгляду. 

           Клопотання  3-ої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору,  ТОВ фірма „Простір” щодо скасування  вжитих заходів по забезпеченню позову  шляхом  заборони будь-яким особам  вести будівельні роботи на земельній ділянці площею 153 кв.м., що знаходиться   АДРЕСА_1  у даному судовому засіданні підлягає залишенню без розгляду до з'ясування  обставин, які стали відомі  в суді.

            Керуючись п.4 ч.1 ст.121, ст.165 КАС України, -

У Х В А Л И В  :

1.  Закінчити підготовче провадження

2. Судовий розгляд справи призначити на "14" лютого 2007 р. о 14:30 год. , в приміщенні господарского суду,кімн 1113.

3. Явка в засідання представників позивача, відповідача, 3-ої особи,  з повноваженнями, визначеними ст. 58 КАС України, обов'язкова.

4. Відповідно  до п. 3 ст. 79 КАС України  зобов”язати  Вінницьку регіональну філію ДП „Центр державного земельного кадастру”  забезпечити явку в судове засідання свого повноважного представника та  надати суду  до дня слухання справи  реєстр прав  на земельну ділянку (на його  частини), що знаходяться  АДРЕСА_1 (153 кв.м.), у т.р. надати письмові  пояснення та докази  щодо теперішніх  власників та/або користувачів зазначеної ділянки.

5. В порядку  п. 3 ст. 79  КАС України  зобов'язати  Дочірнє  підприємство ЗАТ БТК „Світязь” „Департамент земельного кадастру та геоінформаційних систем”  забезпечити явку в судове засідання свого повноважного представника  та надати суду до дня судового засідання  відомості щодо особи -орендаря частини земельної ділянки , що знаходиться АДРЕСА_1 (153 кв.м.), а також докази щодо підстав набуття права останнього на частину зазначеної ділянки.

6. Відповідно до п. 3 ст. 79 КАС України  зобов'язати  Управління земельних ресурсів забезпечити явку в судове засідання свого повноважного представника  та надати суду до дня судового засідання  відомості  щодо категорії земель, на якій розташована спірна земельна ділянка а також повідомити, яких саме  підприємств, організацій  земельні ділянки межують  зі спірною земельною ділянкою  (вказати їх назву, місце знаходження, розмір земельних ділянок та правові підстави  для користування).

7. Зобов'язати учасників процесу за три робочі дні до судового засідання надати через канцелярію суду

Позивачу :  Оригінали доданих до позовної заяви документів - для огляду в судовому засіданні. Конкретизувати  позовні вимоги (уточнити які саме дії зобов'язаний здійснити відповідач на користь позивача. Надати план  спірної земельної ділянки  для огляду  в засіданні, належно завірену копію -в справу (п. 1.1 договору купівлі-продажу від 28. 12. 2005 року). Письмові пояснення та докази в обґрунтування обставин, викладених у письмових поясненнях  на адресу суду від  15. 01. 2006 року та докази направлення копії  зазначених пояснень відповідачу та 3-ій особі. Письмові   пояснення  та/або  заперечення проти позовної заяви   ТОВ  фірма „Простір” за № 15 від 11. 12. 2006 року. Довідку державного реєстратора  про те, що ОСОБА_1 на час звернення з позовом до суду і розгляду справи в суді є СПД. Письмові пояснення та докази щодо спростування заперечень на позов відповідача та 3-ої особи. Акт  визначення меж земельної ділянки в натурі при наданні земельної ділянки СПД ОСОБА_1 Витяги з нормативних документів, на які є посилання у позовній заяві та письмових поясненнях на адресу суду.   Інші докази в обґрунтування своїх позовних вимог.

Відповідачу : Подати  в зазначений строк письмові пояснення  та/або  заперечення проти позову та позовної заяви ТОВ  фірма „Простір” за № 15 від  11. 12 2006 року з доказами в обґрунтування та  доказами направлення їх іншим учасникам судового процесу (позивачу, 3-ій особі). Надати план спірної земельної ділянки  для огляду в судовому засіданні, його копію -в справу (п. 1.1 договору купівлі-продажу від 28. 12. 2005 року). Надати докази на підтвердження категорії земель, на якій розташована спірна земельна ділянка та чи змінювалось цільове призначення спірної земельної ділянки. Письмові пояснення та докази  щодо інших  власників ( користувачів) зазначеної ділянки (її частин), у разі їх існування  - надати  докази в підтвердження  права останніх  на земельну ділянку. Рішення  39 сесії  Вінницької міської ради  4 скликання  НОМЕР_5. Рішення  33 сесії Вінницької міської ради  4 скликання  НОМЕР_6 та проект відводу  земельної ділянки  ТОВ „фірмі „Простір”. Проект  землеустрою щодо  відведення земельної ділянки  СПД ОСОБА_1 за рахунок земель  територіальної громади міста для комерційних потреб. копії зазначених документів -в справу. Звернення  ТОВ фірми „Простір” до відповідача  про передачу земельної ділянки в оренду. Акти  визначення меж земельних ділянок в натурі при наданні земельних ділянок СПД ОСОБА_1 та  ТОВ фірмі „Простір”. (оригінали для огляду в суді, належно завірені копії - в  справу).

3-ій особі -ТОВ фірма „Простір” Оригінали доданих до позовної заяви  за № 15 від  11. 12. 2006 року  документів -для огляду в судовому засіданні. Однозначно конкретизувати  позовні вимоги відповідно до вимог чинного законодавства (з  наданням доказів  в обґрунтування) з посиланням на норми матеріального та процесуального права. Докази направлення (вручення)  позовної заяви  СПД ОСОБА_1Акт  визначення меж земельної ділянки  в натурі при наданні земельної ділянки  ТОВ фірмі „Простір” в оренду (оригінал для огляду в суді, належно завірену копію -в справу).  Письмові   пояснення  та/або  заперечення проти позовної заяви   ОСОБА_1 з доказами направлення її останньому. Письмові пояснення та докази щодо спростування заперечень на позов відповідача та  позивача. Інші докази  в обґрунтування своїх позовних вимог.

        Ухвалу суду направити: 

-     СПД ОСОБА_1- АДРЕСА_2.

-     Вінницькій міській раді -м. Вінниця, вул.. Соборна, 59.

-     ТОВ фірмі „Простір” ,  21050, м. Вінниця, вул. Кірова, 21

-     Міському управлінню земельних ресурсів , м. Вінниця, вул.. Соборна, 59.

-    Вінницькій регіональній  філіі  ДП „Центр державного земельного кадастру”, м. Вінниця, вул.. Соборна, 15-А..

-    Дочірньому   підприємству  ЗАТ БТК „Світязь” „Департамент земельного кадастру та геоінформаційних систем” , 21100, м. Вінниця, вул.. Соборна, 85. 

     

У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали -надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.

Відповідно до ч. 6 ст. 254  КАС України ухвали суду , які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з дня її проголошення.

Суддя                                                    Мінєєва Н.В.