Рішення №403355

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

 

01.02.07р.

Справа № А28/59-07

За позовом  Державної податкової інспекції у м. Дніпродзержинська, м. Дніпродзержинськ

до  Суб'єкта підприємницької діяльності - підприємця ОСОБА_1 м. Дніпродзержинськ

про припинення фізичної особи

Суддя  Манько Г.В.

Представники сторін:

  Від позивача: Карповський В.О. дов. від 21.12.06р.

Від відповідача: не з'явився

СУТЬ СПОРУ:

Позивач звернувся з позовом до Суб"єкта підприємницької діяльності - фізичної особи підприємця ОСОБА_ 1 м. Дніпродзержинськ

Позов вмотивовано посиланням на неподання відповідачем у встановленому законом порядку передбаченої податкової звітності, що засвідчує факт відсутності здійснення підприємницької діяльності і є підставою для задоволення позовних вимог.

Відповідача належним чином було повідомлено про дату, час та місце розгляду даної справи, але відзив на позов не надіслано.

Подані позивачем документи підтверджують обгрунтованість позовних вимог і відсутність у відповідача заборгованості по платежах до бюджету.

Дослідивши матеріали справи, господарським судом встановлено, що більше року відповідачем у передбаченому порядку до органу державної податкової служби декларації та інші документи фінансової звітності не надавались, що згідно ч. 2 ст. 46 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних і фізичних осіб - підприємців" є підставою для постановлення судового рішення про припиненя підприємницької діяльності фізичної особи підприємця.

Керуючись викладеним, ст. 11 Закону України "Про державну податкову службу", ст. 46 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних і фізичних осіб - підприємців", ст. ст. 94, 160, 163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

       Позов задовольнити повністю.

Припинити підприємницьку діяльність фізичної особи підприємця ОСОБА_1(АДРЕСА_1, ідент.код НОМЕР_1).

Копію постанови направити управлінню з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців  для внесення державним реєстратором відповідного запису до ЄДРПОУ.

Постанова набирає законної сили відповідно до ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена у порядку та строки, встановлені ст.186                  Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя

Г.В. Манько