Рішення №403367

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

про відмову у відкритті провадження в адміністративній справі

25.01.07р.

Справа № АВ32/366

Суддя  Васильєв О.Ю., розглянувши матеріали позовної заяви фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, м. КривийРіг   до Головного Дніпропетровського обласного управління у справах захисту прав споживача, м. Дніпропетровськ; про визнання не чинною постанови від 27.12.06 р. НОМЕР_1 про застосування до позивача штрафу, - 

В С Т А Н О В И В :

           24.01.07 р. фізична особа -підприємець ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративною позовною заявою від 22.01.07 р.  до Головного Дніпропетровського обласного управління у справах захисту прав споживача про визнання не чинною постанови від 27.12.06 р. НОМЕР_1 про застосування до позивача штрафу.

          Відповідно до приписів п.9 Постанови КМУ від 17.08.02 р. № 1177 «Про затвердження Положення про порядок накладання штрафів за порушення законодавства про захист прав споживачів »постанову про накладення штрафу за порушення законодавства про захист прав споживачів  може бути оскаржено суб'єктом господарської діяльності до господарського суду.

З урахуванням зазначеного слід дійти висновку, що ця позовна заява  не належить розгляду в порядку адміністративного судочинства; а підлягає розгляду в порядку господарського судочинства .Тобто ця позовна заява повинна бути подана позивачем та розглянута господарським судом відповідно до вимог ГПК України.

Відповідно ж до вимог п.1.ч.1 ст.109 КАСУ, суддя відмовляє у відкритті провадження в адміністративній справі лише, якщо заяву не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства. Про відмову у  відкритті  провадження  в  адміністративній справі суддя постановляє ухвалу. Копія ухвали про відмову у відкритті провадження в адміністративній справі невідкладно надсилається особі, яка подала позовну заяву, разом із позовною заявою та усіма доданими до неї матеріалами.

        На підставі викладеного, керуючись вимогами ст.ст.3,104 , п.1 ч.1 ст. 109 Кодексу адміністративного судочинства України ; ст. ст.1,2 ЦК України , суд , -

У Х В А Л И В :

1.Відмовити у відкритті провадження в адміністративній справі.

2.Направити копію цієї ухвали  разом із позовною заявою та усіма доданими до неї матеріалами на адресу позивача. 

Ухвала може бути оскаржена у порядку та строки,  встановлені ч. ч. 4-6 ст. 186 Кодексу адміністративного судочинства України; набирає законної сили у відповідності до ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя

О.Ю.Васильєв