Рішення №403426

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

м. Чернівці 29 грудня 2006 р. колегія суддів судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Чернівецької області у складі:

Головуючого                        Гончарука Г.М.

суддів                                       Підгорної С.П., Струбіцької О.М.

за участю прокурора      Сулятицького І.С.

розглянула у відкритому судовому засіданні кримінальну справу за апеляцією прокурора Герцаївського району Чернівецької області Апетракіоає Г.В. на постанову Герцаївського районного суду Чернівецької області від 26 грудня 2006р.

Цією постановою відносно  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, раніше судимого за ст. 185 КК України, обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого ст. 121 ч.І КК України,

відмовлено в обранні міри запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

В апеляції на вказану постанову прокурор просить її скасувати та обрати обвинуваченому ОСОБА_1 міру запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Вимоги своєї апеляції Апетракіоає Г.В. обґрунтовує тим, що ОСОБА_1 скоїв тяжкий злочин в стані алкогольного сп'яніння, за який передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років, що він раніше судимий, знаходячись на волі може ухилятись від органів слідства та суду, може перешкоджати встановленню істини по справі, уникнути відповідальності та вплинути на свідків, перебуваючи на свободі може вчинити нові злочини.

Заслухавши доповідь судді, думку прокурора, який підтримав апеляцію,

Справа №10-100/2006 р.                           Головуючий у І інстанції: Болгар Л.П.

Категорія: 121 ч.1 КК України                  Доповідач: Струбіцька О.М.

розглянувши матеріали справи, перевіривши доводи апеляції, колегія судців вважає, що апеляція задоволенню не підлягає.

При розгляді подання старшого слідчого щодо обрання запобіжного заходу ОСОБА_1 суд, відповідно до вимог ст. ст. 148, 150, 155 КПК України, перевірив всі доводи, які були наведені в поданні слідчого і прийшов до правильного висновку про відсутність підстав про обрання ОСОБА_1 запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Як вбачається з матеріалів справи, ОСОБА_1 має постійне місце роботи та проживання, позитивно характеризується по місцю проживання та роботи, органами слідства не встановлено, що ОСОБА_1 буде перешкоджати встановленню істини по справі чи займатись злочинною діяльністю.

З врахуванням наведеного, рішення суду по справі ОСОБА_1 є обґрунтованим, а апеляція, як безпідставна, задоволенню не підлягає.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 148, 150, 155, 165-2, 365, 366 КПК України, колегія суддів, -

Ухвалила:

Постанову судді Герцаївського районного суду від 26.12.2006р. щодо ОСОБА_1 залишити без змін, а апеляцію прокурора Герцаївського району Апетракіоає Г.В. - без задоволення.

Головуючий                                                                    Г.М.Гончарук

Судді                                                                              С.П.Підгорна

О.М.Струбіцька