Рішення №403455

Справа №3-1486/07

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15.01.2006року.

Суддя Ленінського районного суду м. Кіровограда Яковлев О.В., розглянувши матеріали, які надійшли з Ленінського ВМ MB УМВС в області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, АДРЕСА_1, за ч.І ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

13.01.07 року, ОСОБА_1 знаходячись по вулиці Пермській в м. Кіровограді, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, безпричинно чіплявся до громадян та голосно висловлювався нецензурною лайкою на їх адресу, на зауваження не реагував, тобто вчинив дрібне хуліганство.

Вина правопорушника підтверджується матеріалами справи-протоколом про адміністративне правопорушення від 13.01.07 року, протоколом про затримання, рапортам працівника міліції, поясненнями свідка та порушника.

ОСОБА_1 вину в скоєному правопорушенні  визнав.

Керуючись ч.І ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення ,-

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.І ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти на нього стягнення у вигляді адміністративного штрафу, у розмірі - 53гривень.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя                                                                                                                   Яковлев О.В.