Рішення №403457

Справа №3-1487/07

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15.01.2006року.

Судця Ленінського районного суду м. Кіровограда Яковлев О.В., розглянувши матеріали, які надійшли з Ленінського ВМ MB УМВС в області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, зач.1 ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

13.01.07 року, ОСОБА_1 знаходячись по вулиці Айвазовського в м. Кіровограді, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, безпричинно висловлювався нецензурною лайкою, на зауваження не реагував, тобто вчинив дрібне хуліганство.

Вина правопорушника підтверджується матеріалами справи-протоколом про адміністративне правопорушення від 13.01.07 року, протоколом про затримання, рапортам працівника міліції та поясненнями порушника.

ОСОБА_1 вину в скоєному правопорушенні  визнав.

Керуючись ч.І ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення ,-

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.І ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти на нього стягнення у вигляді адміністративного штрафу, у розмірі - 53гривень.

Постанова оскарженню не підлягає.

СУДЦЯ                                                                                                               Яковлев О.В.