Рішення №405354

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

      04 грудня 2006 року                                                                                 м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Гордійчук М.П., розглянувши  матеріали касаційної скарги ДПІ в Ворошиловському районі м. Донецька на рішення господарського суду Донецької області від 11 липня 2005 року та постанову Донецького апеляційного господарського суду від 30 серпня 2005 року у справі за позовом суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 до ДПІ в Ворошиловському районі            м. Донецька про визнання недійсною податкової вимоги, 

В С Т А Н О В И Л А:

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 27 листопада 2006 року касаційна скарга скаржника була прийнята до провадження суду, по ній відкрито касаційне провадження.

На виконання вимог закону особам, які беруть участь у справі, надіслані копії ухвали про відкриття касаційного провадження та інформація про їхні права та обов'язки.

При вивченні матеріалів справи  в порядку ст. 215 КАС України встановлено можливість її розгляду в порядку попереднього провадження відповідно до ст. 220-1 КАС України.

Керуючись ст. 215 КАС України,

У Х В А Л И Л А :

Провадження за касаційною скаргою ДПІ в Ворошиловському районі м. Донецька на рішення господарського суду Донецької області від 11 липня 2005 року та постанову Донецького апеляційного господарського суду від 30 серпня 2005 року у справі за позовом суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 до ДПІ в Ворошиловському районі м. Донецька про визнання недійсною податкової вимоги провести у Вищому адміністративному суді України в порядку попереднього розгляду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

  Суддя

Вищого адміністративного суду

України                                                                                            М.П. Гордійчук