Рішення №405629

                                                                          

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

                                                                                                                        

У Х В А Л А

05 червня 2006 року                                                                           м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Бутенко В.І.,  перевіривши касаційну скаргу Ківерцівської міжрайонної державної податкової інспекції Волинської області на рішення Рожищенського районного суду від 26 грудня 2003 року та ухвалу апеляційного суду Волинської області від 15 квітня 2004 року по справі за скаргою ОСОБА_1на неправомірну бездіяльність Ківерцівської МДПІ, -

в с т а н о в и в :

У грудні 2003 року ОСОБА_1 звернулася до суду зі скаргою на дії Ківерцівської МДПІ, якими даний орган відмовив їй у внесенні в паспорт відмітки про наявність у неї права на здійснення будь-яких платежів без ідентифікаційного номеру.

Рішенням Рожищенського районного суду від 26 грудня 2003 року вимоги скаржниці задоволено.

Ухвалою апеляційного суду Волинської області від 15 квітня 2004 року рішення районного суду залишено без змін.

Не погоджуючись із вказаними судовими рішеннями, Ківерцівська МДПІ Волинської області подала касаційну скаргу, в якій просить їх скасувати.

Листом Верховного Суду України від 22.09.2005 року цю касаційну скаргу разом із матеріалами справи передано до Вищого адміністративного суду України.

Касаційна скарга відповідає вимогам ст. 213 КАС України, її копії направлено особам, які беруть участь у справі, перешкод для відкриття касаційного провадження немає

Керуючись ст.ст. 214,215 КАС України, -

у х в а л и в :

Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Ківерцівської міжрайонної державної податкової інспекції Волинської області на рішення Рожищенського районного суду від 26 грудня 2003 року та ухвалу апеляційного суду Волинської області від 15 квітня 2004 року по справі за скаргою ОСОБА_1на неправомірну бездіяльність Ківерцівської МДПІ.

Направити копії цієї ухвали особам, які беруть участь у справі і встановити цим особам строк для подання заперечень на касаційну скаргу до 30 серпня 2006 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

         Суддя 

Вищого адміністративного суду     

         України                                                                          підпис                      Бутенко В.І.

З оригіналом згідно   суддя                                                                              Бутенко В.І.