Рішення №405963

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

      11 жовтня 2006 року                                                                               м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Кобилянський М.Г., розглянувши  матеріали касаційної скарги Державної податкової інспекції у Дзержинському районі м. Харкова на рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 30 березня 2004 року та ухвалу апеляційного суду Харківської області від 16 червня 2004 року у справі за скаргою ОСОБА_1 на неправомірні дії заступника начальника Державної податкової інспекції у Дзержинському районі м. Харкова щодо відмови в анулюванні ідентифікаційного номера, перевіривши  її  відповідність вимогам ст.213 КАС України та  дотримання  ст.ст.20, 210, 211, 212  КАС України,

В С Т А Н О В И В :

Не погоджуючись з зазначеними судовими рішеннями відповідач звернувся з касаційною скаргою до Вищого адміністративного суду України.

Касаційна скарга відповідача подана з дотриманням інстанційної підсудності, порядку і строків касаційого оскарження,  за формою і змістом відповідає вимогам ст.213 КАС України.

Перешкоди для  прийняття касаційної скарги до провадження Вищого адміністративного суду України та  відкриття  касаційного провадження відсутні.

       Керуючись  ст.ст.20, 210, 211,  213,  214, ч.1 п.2 ст.215 КАС України, -

У Х В А Л И В :

Прийняти до провадження  Вищого  адміністративного суду України   касаційну  скаргу Державної податкової інспекції у Дзержинському районі м. Харкова на рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 30 березня 2004 року та ухвалу апеляційного суду Харківської області від 16 червня 2004 року у справі за скаргою ОСОБА_1 на неправомірні дії заступника начальника Державної податкової інспекції у Дзержинському районі м. Харкова щодо відмови в анулюванні ідентифікаційного номера, відкрити по ній касаційне провадження.

Копію ухвали про відкриття касаційного провадження та інформацію про права та обов'язки направити сторонам по справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.      

     

Суддя:                                                    (підпис)                      М.Г. Кобилянський

З оригіналом згідно.

Суддя:                                                                                       М.Г. Кобилянський