Рішення №407241


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Адреса: 88000, м.Ужгород, вул.Коцюбинського, 2-а тел.: 61-72-21

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА


"30" січня 2007 р. Справа № 6/161


За заявою Державної податкової інспекції у м.Ужгороді, м.Ужгород

до Товариства з обмеженою відповідальністю „Аванс”, м.Ужгород

про банкрутство,


Суддя Й.Й. Кадар


Представники:

Від ініціюючого кредитора – Трускавецька Д.І., головний державний податковий інспектор юридичного відділу,

Ліквідатор – Левченко М.І.,


Суть спору: розгляд звіту та ліквідаційного балансу у справі про банкрутство № 6/161 відповідно до положень Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”,          


СУД ВСТАНОВИВ:


          Постановою господарського суду Закарпатської області № 6/161 від 24.10.2006р. ТзОВ „Аванс” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено головного державного податкового інспектора відділу погашення прострочених податкових зобов”язань ДПІ у м.Ужгороді Левченко М.І., якого зобов’язано за результатами проведення ліквідаційної процедури подати суду відповідний звіт та ліквідаційний баланс.

За результатами проведеної роботи ліквідатором подано суду ліквідаційний баланс підприємства-банкрута, звіт ліквідатора, довідку до ліквідаційного балансу та пакет підтверджуючих документів.

Вжитими ліквідатором заходами, з метою виявлення майнових активів (майно та майнові права) банкрута, які належать йому на праві власності або повного господарського відання, встановлено, що майнові активи, не виявлені.

          В ході здійснення ліквідаційної процедури ліквідатор виявив та визнав вимоги слідуючих кредиторів:

- Управління Пенсійного фонду України в м.Ужгороді на суму 182,79грн.,

- вимоги ініціюючого кредитора –Державної податкової інспекції у м.Ужгороді складають 406838,99грн.

          Ліквідатор при вивченні фінансового стану підприємства банкрута джерел погашення заборгованості перед кредиторами не виявив.

Таким чином, вимоги кредиторів погашені у зв’язку з відсутністю майна (ст.31 п.6 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”).

За результатами розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу, які підлягають затвердженню, суд дійшов до висновку про необхідність ліквідації підприємства банкрута.

          Ліквідатору протягом десяти днів з моменту винесення вказаного рішення слід представити його до органу, що здійснює держреєстрацію юридичних осіб для внесення запису в держреєстр про ліквідацію банкрута та подати суду докази про передачу печатки підприємства банкрута у місцеве відділення УМВС України для знищення (здійснити відповідну публікацію щодо печатки підприємства), передати на зберігання документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових документів підлягають обов’язковому зберіганню та вчинити інші необхідні дії пов’язані із завершенням ліквідаційної процедури, про що подати докази суду.


Керуючись п.п.2,5 ст.32, п.6 ст.40 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.ст.4, 34, 43 Господарського процесуального кодексу України,

СУД УХВАЛИВ:


1.          Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.


2. Ліквідувати юридичну особу –Товариство з обмеженою відповідальністю „Аванс” (Закарпатська область, м.Ужгород, пл.Лаборця, 13/1; ідентифікайний номер 31962833; р/р №26004013219 в Закарпатській ФАТ „Кредит-Банк (Україна)” м.Ужгород, МФО 312237.


3.          Ухвалу надіслати: банкруту, кредиторам, державному реєстратору, управлінню статистики, ліквідатору, якого зобов’язати повідомити державний орган з питань банкрутства про завершення ліквідаційної процедури, державному органу з питань банкруства, ДВС.


4.          Провадження у справі припинити.


Суддя                                                                        Й.Й.Кадар