Рішення №407785


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


ОКРЕМА УХВАЛА


19.12.06                                                                                 Справа № 2/561

Суддя Седляр О.О., розглянувши матеріали справи за позовом

Відкритого акціонерного товариства “Укртелеком” в особі Центру телекомунікаційних послуг Луганської філії ВАТ “Укртелеком”, м. Луганськ

до Товариства з обмеженою відповідальністю “Промінь”, м. Луганськ

про стягнення 819 грн. 34 коп.


в с т а н о в и в :


Товариство з обмеженою відповідальністю “Промінь”, м. Луганськ заборгувало Відкритому акціонерному товариству “Укртелеком” в особі Центру телекомунікаційних послуг Луганської філії ВАТ “Укртелеком”, м. Луганськ 819 грн. 34 коп. по сплаті послуг щодо представлення ADSL –доступ до мережі ІНТЕРНЕТ відповідно до договору від 18.05.06 №2372402, у зв’язку з чим управління ВАТ «Укртелеком» в особі Центру телекомунікаційних послуг Луганської філії ВАТ “Укртелеком”, м. Луганськ звернулося до господарського суду з позовом про стягнення заборгованості.

Оскільки на день розгляду справи назване вище підприємство борг погасило після звернення позивача з позовом до суду, то рішенням від 19.12.06 по справі №2/561 присуджено до стягнення пені у сумі 14 грн. 65 коп., а також присуджено до стягнення державне мито у сумі 102 грн.00 коп. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу у сумі 118 грн.00 коп.

Вказані факти свідчать про незадовільний стан позовної роботи на підприємстві відповідача та невиконання його працівниками норм чинного законодавства, що привело до доведення безспірних вимог заявника до їх розгляду в господарському суді та додатковим витратам по сплаті держмита, витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

Керуючись ст. 90 Господарського процесуального кодексу України, суддя


у х в а л и в :


1.Окрему ухвалу надіслати керівникові ТОВ «Промінь», м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 2.

2. Зобов’язати керівника підприємства прийняти відповідні заходи щодо своєчасного відшкодування ВАТ «Укртелеком» в особі Центру телекомунікаційних послуг Луганської філії ВАТ “Укртелеком” заборгованості у встановленому законом порядку.

3. Відповідно до п.7 ст.4 Закону України “Про господарські суди” про результати розгляду окремої ухвали прошу повідомити господарському суду Луганської області до 19.01.07.
Суддя                                                                                О.О.Седляр.