Рішення №407804


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА


16.01.07                                                                                 Справа № 15/542н-ад(14/418н).

Колегія у складі суддів: Пономаренко Є.Ю. головуючий, Седляр О.О., Яресько Б.В., розглянувши матеріали справи за позовом


Лисичансько-Рубіжанського міжрайонного природоохоронного прокурора в інтересах держави Державного Управління екології та природних ресурсів в Луганській області в особі Кремінської державної екологічної інспекції, м. Кремінна

до 1. Кремінської міської ради, м. Кремінна

2. Виконавчого комітету Кремінської міської ради, м. Кремінна

третя особа, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідачів: підприємець Сидоренко Микола Семенович, м. Кремінна

про визнання рішень недійсними


До початку слухання справи по суті не заявлено вимогу про фіксування судового процесу з допомогою звукозаписувального технічного засобу у зв’язку з чим відповідно до п. 2-1 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України.

Згідно розпорядження заступника голови господарського суду Луганської області від 16.01.07р. для розгляду даної справи призначено колегію у складі суддів: Пономаренко Є.Ю. головуючий, Седляр О.О., Яресько Б.В.

У зв’язку з залученням до розгляду нових суддів, відповідно до ч. 2 ст. 26 Кодексу адміністративного судочинства України судовий розгляд справи та відповідно відлік строку вирішення справи розпочався з початку.


Суть спору: прокурором заявлено вимоги про визнання недійсним рішення виконавчого комітету Кремінської міської ради № 519 від 21.08.04 “Про надання дозволу на проведення робіт по оформленню документації, що посвідчує право на земельні ділянки Сидоренко Н.С., Кушнір Н.Н., Парадня О.Г.” в частині надання Сидоренко Н.С. такого дозволу та рішення Кремінської міської ради від 20.04.05 № 39/25 “Про передачу в оренду земельної ділянки для утримання нерухомого майна Сидоренко Н.С.”.


Прокурор та представник позивача у судовому засіданні підтримали позовні вимоги.

Представники відповідачів проти позову заперечили.


Відповідно до п. 5 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України, суд вважає необхідним витребувати певні необхідні для вирішення спору у справі відомості від установ, та підприємств, які не є сторонами у справі


Виходячи з викладеного, керуючись статтями 71, 150, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд


У Х В А Л И В:


1. Оголосити перерву в судовому засіданні. Після перерви судове засідання відбудеться 06.02.2007р. о 14 год. 45 хв. у приміщенні господарського суду Луганської області за адресою: м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а, каб. № 334.


2. Прокурору: надати письмові відомості щодо результатів розгляду протесту на рішення про реєстрацію права власності Сидоренко М.С. на споруду пилорами від 26.03.2004р. Уразі відхилення протесту надати відомості з документальним підтвердженням про звернення до суду та відповідний процесуальний документ суду.


3. Позивачу надати:

- пояснення з документальним підтвердженням щодо визначення категорії дощатої споруди, придбаної третьою особою;

- пояснення з документальним підтвердженням щодо встановлення меж спірної земельної ділянки в натурі на місцевості та до якої категорії земель вона відноситься;

- документальне підтвердження щодо розташування заказника «Кремінські каптажі»;

- письмові пояснення щодо дати прийняття положення про гідрологічний заказник місцевого значення «Кремінські каптажі», пояснення та докази щодо затвердження даного положення уповноваженим органом із зазначенням дати; пояснення з документальним підтвердженням щодо моменту з якого положення набрало сили та чи діє воно на даний час, відомості про оскарження даного положення в судовому порядку та відповідно чи визнавалося воно судом недійсним;


4. Відповідачам - пояснення з документальним підтвердженням щодо визначення категорії дощатої споруди, придбаної третьою особою; пояснення з документальним підтвердженням щодо встановлення меж спірної земельної ділянки в натурі на місцевості та до якої категорії земель вона відноситься; документальне підтвердження щодо розташування заказника «Кремінські каптажі»; надати документацію щодо правового режиму спірної земельної ділянки.


5. Третій особі - надати відзив на позовну заяву з доказами надіслання позивачу, документальне підтвердження та нормативне обґрунтування викладених у відзиві доводів; письмові пояснення з документальним підтвердженням щодо визначення категорії дощатої споруди, придбаної третьою особою; пояснення з документальним підтвердженням щодо встановлення меж спірної земельної ділянки в натурі на місцевості та до якої категорії земель вона відноситься.


6. Луганській обласній раді надати:

- письмові пояснення щодо прийняття рішення від 17 березня 1994р. «Про затвердження нових заповідних територій»; чи було при цьому визначено територію гідрологічного заказника місцевого значення «Кремінські каптажі»та чи визначено його межі в натурі;

- письмові відомості про затвердження положення про гідрологічний заказник місцевого значення «Кремінські каптажі», пояснення та докази щодо затвердження даного положення уповноваженим органом із зазначенням дати; пояснення з документальним підтвердженням щодо моменту з якого положення набрало сили та чи діє воно на даний час, відомості про оскарження даного положення в судовому порядку та відповідно чи визнавалося воно судом недійсним;


7. Кремінському районному реєстраційному округу (офісу) Луганської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру при Держкомземі України»надати:

- документацію щодо правового режиму спірної земельної ділянки, яка розташована за адресою: м. Кремінна, вул. Мічуріна, 18а, передана в оренду за договором від 18.05.05., який зареєстрований у Кремінському районному відділі Луганської регіональної філії ДП «Центр державного земельного кадастру при Держкомземі України»26.05.05. № 216101/040542.

- письмові відомості про дату та на підставі якого документа вказана вище земельна ділянка внесена вперше до земельного кадастру та за якою категорією; письмові відомості про категорію вказаної земельної ділянки на даний час, у разі зміни категорії зазначити дату такої зміни та підстави.


8. Комунальному підприємству «Кремінське Бюро технічної інвентаризації»:

- надати письмові пояснення про те до якої категорії відносяться будівлі належні Сидоренко М.С. на підставі договору купівлі-продажу від 10.02.2004р., зареєстрований в реєстрі вчинення нотаріальних дій за № 218, розташовані за адресою: м. Кремінна, вул. Мічуріна, 18а. Зазначити чи не є вказані будівлі (якщо є але не всі то вказати які саме) тимчасовими спорудами або чи відносяться до нерухомого майна із заведенням ґрунтовного обґрунтування.


Повістки про виклик повноважних представників були видано в судовому засіданні.

Участь компетентних представників сторін та третьої особи обов’язкова.

          Суддя

Є.Ю. Пономаренко


Помічник судді

Н.В. Ковальова