Рішення №407812


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА


19.12.06                                                                                 Справа № 2/573

Суддя Седляр О.О., розглянувши матеріали справи за позовом

Прокурора м. Первомайська в інтересах держави в особі управління Пенсійного Фонду України в м. Первомайську, м. Первомайськ Луганської області

до Дочірнього підприємства “Управління комунальних котелень та теплових мереж” ВАТ ДХК “Первомайськвугілля”, м. Первомайськ Луганської області

про стягнення 5600 грн. 76 коп.в с т а н о в и в :


Дочірнє підприємство “Управління комунальних котелень та теплових мереж” ВАТ ДХК “Первомайськвугілля”, м. Первомайськ Луганської області заборгувало управлінню Пенсійного фонду України в м. Первомайську 5600 грн. 76 коп. по сплаті страхових внесків на загальнообов”язкове державне пенсійне страхування, у зв’язку з чим УПФУ в м. Первомайську звернулося до господарського суду з позовом про стягнення заборгованості.

Оскільки на день розгляду справи назване вище підприємство борг не погасило, воно неспроможне розрахуватися з УПФУ в м. Первомайську, то постановою від 19.12.06 по справі №2/573 присуджено до стягнення заборгованість у сумі 5600 грн. 76 коп.

Вказані факти свідчать про незадовільний стан позовної роботи на підприємстві відповідача та невиконання його працівниками норм чинного законодавства, що привело до доведення безспірних вимог заявника до їх розгляду в господарському суді.


Керуючись ст. 166 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя


у х в а л и в :


1.Окрему ухвалу надіслати керівникові Дочірньому підприємству “Управління комунальних котелень та теплових мереж” ВАТ ДХК “Первомайськвугілля”, м. Первомайськ Луганської області.

2.Зобов’язати керівника підприємства прийняти відповідні заходи щодо своєчасного відшкодування УПФУ у м. Первомайську витрат по сплаті страхових внесків на загальнообов”язкове державне пенсійне страхування.

3.Відповідно до п.1 ст.166 Кодексу адміністративного судочинства України про результати розгляду окремої ухвали прошу повідомити господарському суду Луганської області до 19.01.07.


Суддя                                                                                О.О.Седляр.