Рішення №407817

Справа 3 - 20 2007 рік

                                                   ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11.01.2007 року Сосницький районний суд Чернігівської області в складі: головуючого судді Трофименко М.В. при секретарі Руді І.Л. розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт Сосниця справу про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1., жителя АДРЕСА_1 , працюючого ІНФОРМАЦІЯ_1

за ст. 85 ч. 4 КУпАП

ВСТАНОВИВ:

02.12.2006 року гр.ОСОБА_1. на пойменному озері р. Десна в урочищі « Сомові ями» поблизу с. Ганнівка Сосницького району здійснював лов риби забороненим знаряддям лову - сіткою зяберною, чим порушив ст. 3.15 « Правил любительського і спортивного риболовства» та ст. 85 ч. 4 КУпАП .

Правопорушник винним себе визнав і суду пояснив , що на пойменному озері р. Десна в урочищі « Сомові ями» поблизу с. Ганнівка Сосницького району здійснював лов риби забороненим знаряддям лову  сіткою зяберною, при цьому риби не спіймав.

Заслухавши правопорушника та дослідивши матеріали справи суд вважає, що в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки правопорушення, передбаченого     ст. 85 ч. 4 КУпАП

Керуючись ст. 284 КУпАП, суд ,-

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 85 ч. 4   КУпАП   і призначити йому адміністративне стягнення у вигляді штрафу у сумі 340 грн на користь держави.

Сітку зяберну - ( довж.- 13 м, висо. -1,3 м, віч.- 20 мм ) , які знаходяться на зберіганні у ТОВ « Варіо - Сервіс» АДРЕСА_2 , конфіскувати на користь держави.

Голова     місцевого Сосницького райсуду                          М.В.Трофименко