Рішення №407839


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА


25.01.07                                                                                 Справа № 3/593.


Суддя Доманська М.Л., розглянувши матеріали справи за позовом

Управління Пенсійного фонду України в Перевальському районі Луганської області, м. Перевальськ Луганської області

до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Чорнухинська птахофабрика –АVІS –2000», смт. Центральний Перевальського району Луганської області

про стягнення 20500 грн. 41 коп.

за участю представників сторін:

від позивача –Кобзяк Л.Г. (дов. від 03.01.07 № 47/07),

від відповідача –не прибув (явка бов'язкова),

встановив:

          

Суть спору: заявлено вимогу про стягнення з відповідача на користь позивача заборгованості по витратам на виплату та доставку пенсій, призначених за віком на пільгових умовах в сумі 20500 грн. 41 коп.


Провадження у справі порушено ухвалою Господарського суду Луганської області від 06.12.06 відповідно до Господарського процесуального кодексу України.


Згідно з п. 6 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, який набрав законної сили з 01.09.05, до початку діяльності окружних та апеляційних адміністративних судів підсудні їм справи вирішують у першій та апеляційній інстанціях відповідні місцеві та апеляційні господарські суди за правилами Кодексу адміністративного судочинства України.


          Враховуючи суб'єктний склад сторін у справі, характер спору, де в якості позивача виступає суб'єкт владних повноважень, та з урахуванням рекомендацій Верховного суду України, провадження у даній справі продовжено за правилами Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України).

Відповідач відзиву на позовну заяву не надав.


Особи, які беруть участь у справі, сторони за адміністративною справою користуються правами та несуть обов'язки відповідно до ст. ст. 49, 51 КАСУ.

Керуючись ст. ст. 150, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд


у х в а л и в :


1.Розгляд справи відкласти на 06.02.07, 10 год. 55 хв. (кабінет № 324).


2.Зобов‘язати позивача надати: довідку державного реєстратора в підтвердження юридичної адреси підприємства відповідача;

письмові пояснення на відзив відповідача, документальне та нормативне підтвердження пояснень;

обґрунтований помісячний розрахунок заборгованості з зазначенням прізвищ пенсіонерів, дати та періоду виникнення заборгованості і підстав її виникнення, доказами фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, документів у підтвердження виникнення заборгованості (повідомлень) та часткової її сплати відповідачем, докладні письмові пояснення до розрахунку;

довідки, що підтверджують особливий характер праці відповідних пенсіонерів;

докази фактичних витрат позивача у заявленій за позовом сумі;

докази вручення чи направлення повідомлень від 30.11.05 за листопад-грудень та за жовтень 2005;


за своєю ініціативою провести звірення розрахунків з відповідачем на день слухання справи, для чого прибути до відповідача зі всіма необхідними первісними документами, за результатами звірення скласти акт, підписаний повноважними представниками сторін, який у належній формі подати господарському суду.


3.Зобов’язати відповідача надати: відзив на позовну заяву, докази його надсилання позивачу та до суду до 05.02.07; документальне і нормативне обґрунтування викладених у відзиві доводів; при наявності заперечень до позову –документальне підтвердження (контррозрахунок); докази погашення боргу –при наявності; докази наявності повноважень юридичної особи (Статут тощо); відомості про ідентифікаційний код та банківські реквізити; прийняти участь у звіренні розрахунків з позивачем, підписати акт звірення, який подати до суду у належній формі.


4.Зобов’язати Державного реєстратора Перевальської райдержадміністрації у строк до 05.02.07 надати суду відомості щодо юридичної адреси, реєстрації:


Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Чорнухинська птахофабрика АVIS –2000», Луганська область, Перевальського району, смт. Центральний, вул. Басько, 10, код 30938349, з обов"язовим вказанням юридичних статусу та адреси відповідача.Суддя М. Л. Доманська