Рішення №407854


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА


23.01.07                                                                                 Справа № 3/603ад.


Суддя Доманська М.Л., розглянувши матеріали справи за позовом

Прокурора м. Антрацит в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України в м. Антрацит Луганської області, м. Антрацит Луганської області

до Колективного підприємства магазина "Надежда", м. Антрацит Луганської області

про стягнення 1103 грн. 60 коп.

в присутності представників сторін:

від заявника - Кадацький М.В.

від позивача –Авдєєва Ю.С. (дов. від 02.01.07 № 2),

від відповідача –не прибув (явка обов'язкова),

в с т а н о в и в:


          Суть спору: заявлено вимогу про стягнення з відповідача на користь позивача боргу по внесках на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування в сумі 1103 грн. 60 коп..


Згідно з п. 6 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України, який набрав законної сили з 01.09.05, до початку діяльності окружних та апеляційних адміністративних судів підсудні їм справи вирішують у першій та апеляційній інстанціях відповідні місцеві та апеляційні господарські суди за правилами Кодексу адміністративного судочинства України.


          Враховуючи суб'єктний склад сторін у справі, характер спору, де в якості позивача виступає суб'єкт владних повноважень, та з урахуванням рекомендацій Верховного суду України, провадження у даній справі порушено за правилами Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України).


Відповідач відзиву на позов не надав, у судове засідання не прибув.


Заявами від 22.01.07 №№ 175, 357/07, зданими до суду 23.01.07, заявник та позивач відповідно відмовились від позову, у зв'язку з тим, що відповідачем у справі сума боргу оплачена у повному обсязі після пред'явлення позову, зазначаючи, що з наслідками відмови від позову ознайомлені.


Дослідивши матеріали справи, додатково надані документи, вислухавши представників сторін, суд дійшов до наступного.


Заявами від 22.01.07 №№ 175, 357/07, зданими до суду 23.01.07, заявник та позивач відповідно відмовились від позову, у зв'язку з тим, що відповідачем у справі сума боргу оплачена у повному обсязі після пред'явлення позову, зазначаючи, що з наслідками відмови від позову ознайомлені.

Згідно зі ст. ст. 51, 112 КАС України позивач та заявник вправі відмовитись від адміністративного позову, а суд прийняти відмову від адміністративного позову за умови, що ці дії не суперечать закону та не порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси. Позивач та заявник ознайомлені з правовими наслідками відмови від позову. З огляду на наведене, вказана відмова від позову прийнята судом. За таких обставин, провадження у справі слід закрити відповідно до п. 2 ч.1 ст. 157 КАС України.

Питання щодо розподілу судових витрат не вирішується, оскільки заявник звільнений від їх сплати у встановленому законом порядку.


На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 2, 17, 87, 94, 98, 112, п. 2 ч.1 ст. 157, ст. ст. 158 - 160 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

в и р і ш и в :


          Закрити провадження у справі.Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не беруть участь у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси чи обов’язки мають право оскаржити в апеляційному порядку ухвалу суду першої інстанції повністю або частково.

Про апеляційне оскарження ухвали через суд першої інстанції спочатку подається заява про апеляційне оскарження протягом п’яти днів з дня її проголошення.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Копія апеляційної скарги одночасно направляється до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого Кодексу адміністративного судочинства України, якщо таку заяву не було подано.
Суддя            М.Л. Доманська