Рішення №407876

                      КОПІЯ

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

    У Х В А Л А

31 жовтня 2006 року                                                                                                 м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Чумаченко Т.А., перевіривши касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу апеляційного суду Київської області від 11 листопада 2003 року у справі за скаргою ОСОБА_1 на неправомірні дії директора комунального підприємства «Білоцерківтепломережа»,-

                                                                       в с т а н о в и в :

Касаційна скарга ОСОБА_1 на ухвалу апеляційного суду Київської області від 11 листопада 2003 року у справі за скаргою ОСОБА_1 на неправомірні дії директора комунального підприємства «Білоцерківтепломережа», надійшла з Верховного Суду України до Вищого адміністративного суду України 17.10.2005 року.

Відповідно до ст. 17 КАС України компетенція адміністративних судів поширюється на заяви і скарги у справах, які виникають з адміністративно-правових відносин, однією зі сторін  яких є суб'єкт владних повноважень.

З матеріалів справи вбачається, що даний спір не стосується адміністративно-правових відносин і жодна із сторін не є суб'єктом владних повноважень.  Тому у відкритті касаційного провадження Вищим адміністративним судом України слід відмовити, а касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу апеляційного суду Київської області від 11 листопада 2003 року у справі за скаргою ОСОБА_1 на неправомірні дії директора комунального підприємства «Білоцерківтепломережа», повернути до Верховного Суду України.

Керуючись ст.ст. 17, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -

у х в а л и в :

   Відмовити у відкритті Вищим адміністративним судом України касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу апеляційного суду Київської області від 11 листопада 2003 року у справі за скаргою ОСОБА_1 на неправомірні дії директора комунального підприємства «Білоцерківтепломережа».

   Повернути касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу апеляційного суду Київської області від 11 листопада 2003 року у справі за скаргою ОСОБА_1 на неправомірні дії директора комунального підприємства «Білоцерківтепломережа» для вирішення питання про прийняття до Верховного Суду України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя (підпис)

З оригіналом згідно: суддя                                                                          Чумаченко Т.А.