Рішення №407881

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

14 червня 2006 року                                                                                                           м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Леонтович К.Г., перевіривши касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення апеляційного суду Донецької області від 27 травня 2004 року у справі за скаргою ОСОБА_1 на рішення ДПІ в м. Краматорську від 03.06.2002 року, -               

встановив:

Із касаційної скарги вбачається, що рішенням Краматорського міського суду від 02 грудня 2003 року скарга ОСОБА_1 задоволена. Рішенням апеляційного суду Донецької області від 27 травня 2004 року рішення суду першої інстанції скасовано та постановлено нове рішення, яким в задоволенні скарги ОСОБА_1 відмовлено.

Не погоджуючись із постановленим по справі судовим рішенням суду апеляційної інстанції ОСОБА_1  подав до Верховного Суду України касаційну скаргу, в якій просить рішення апеляційного суду Донецької області від 27 травня 2004 року скасувати та залишити в силі рішення суду першої інстанції.

Листом Верховного Суду України від 20.09.2005 року касаційну скаргу було передано до Вищого адміністративного суду України для вирішення в порядку касаційного провадження.

Касаційна скарга подана з дотриманням інстанційної підсудності та строків касаційного оскарження, за формою і змістом відповідає вимогам ст. 213 КАС України.

З огляду на зазначене відсутні перешкоди для прийняття касаційної скарги до провадження Вищого адміністративного суду України та відкриття касаційного адміністративного провадження

Керуючись ст.ст. 213, 214 КАС України, - 

ухвалив:

1.  Відкрити касаційне адміністративне провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на рішення апеляційного суду Донецької області від 27 травня 2004 року.

2. Встановити особам, які беруть участь у справі, строк для подачі заперечень на касаційну скаргу до  12 липня 2006 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого

адміністративного суду України                           (підпис)                              К.Г.Леонтович

З оригіналом згідно

Суддя Вищого адміністративного

суду України                                                                               К.Г.Леонтович