Рішення №407912

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

                                                                 

У Х В А Л А

              19 червня  2006 року                                                                                м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Смокович М.І., перевіривши касаційну скаргу Державної податкової інспекції в м. Краматорську на рішення Краматорського міського суду від 17 грудня 2003 року та ухвалу апеляційного суду Донецької області від 11 березня 2004 року  по справі за позовом ОСОБА_1 на неправомірну бездіяльність Державної податкової інспекції м. Краматорська,

встановив:

 До Вищого адміністративного суду України надійшла заява Державної податкової інспекції у м. Краматорську про відмову від касаційної скарги.

Враховуючи те, що відмова від касаційної скарги здійснена в передбаченому законом порядку та те, що судові рішення по даній справі не були оскаржені іншими учасниками процесу і касаційне провадження по справі ще не відкрито, заява підлягає задоволенню.

За таких обставин справа підлягає поверненню до суду першої інстанції без касаційного розгляду.

Керуючись п.2 ч.3 ст. 108, 218 КАС України,

                            ухвалив:

     

         Касаційну скаргу Державної податкової інспекції в  м. Краматорську на рішення Краматорського міського суду від 17 грудня 2003 року та ухвалу апеляційного суду Донецької області від 11 березня 2004 року  разом із справою повернути до Краматорського міського суду Донецької області.

Ухвала оскарженню не підлягає.

              Суддя

Вищого адміністративного суду

              України                                                                                              М.І. Смокович