Рішення №407920

                                            КОПІЯ

ВИЩИЙ  АДМІНІСТРАТИВНИЙ  СУД  УКРАЇНИ

У Х В А Л А

                                                                     ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 жовтня 2006 року                                                                                   м. Київ

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі:

                  головуючого:                                                     Смоковича М.І.

                  суддів:                                                                Весельської Т.Ф.

                                                                                                    Горбатюка С.А.

                                                                                                    Мироненка О.В.

                                                                                                    Чумаченко Т.А.,

 

розглянувши у порядку попереднього розгляду касаційну скаргу ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12 на ухвалу Солом'янського районного суду м. Києва від 25 жовтня 2004 року та ухвалу Апеляційного суду м. Києва від 10 лютого 2005 року у справі за їх скаргою на дії Міністерства охорони навколишнього середовища України, -

в с т а н о в и л а:

 

У вересні 2004 року скаржники звернулися до суду  зі скаргою на дії Міністерства охорони навколишнього середовища України.

Ухвалою Солом'янського районного суду м. Києва від 25 жовтня 2004 року скарга визнана неподаною та повернута скаржникам.

Ухвалою Апеляційного суду м. Києва від 10 лютого 2005 року ухвалу Солом'янського районного суду м. Києва від 25 жовтня 2004 року залишено без зміни.

Не погоджуючись з постановленими у справі судовими рішеннями, скаржники звернулись до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою, в якій посилаються на неправильне застосування судами норм процесуального права, просить скасувати рішення судів першої та  апеляційної інстанції і повернути справу на розгляд до суду першої інстанції в іншому складі суду.

Заслухавши доповідь судді щодо обставин необхідних для ухвалення рішення судом касаційної інстанції, перевіривши доводи касаційної скарги, колегія суддів вважає, що відсутні підстави для зміни чи скасування судових рішень, які постановлені відповідно до вимог процесуального закону, а тому касаційну скаргу ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12 слід відхилити.

Керуючись статтями 220, 2201, 224, 230, Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -

у х в а л и л а:

Касаційну скаргу ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12 відхилити, а ухвалу Солом'янського районного суду м. Києва від 25 жовтня 2004 року та ухвалу Апеляційного суду м. Києва від 10 лютого 2005 року у справі за скаргою ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11, ОСОБА_12 на дії Міністерства охорони навколишнього середовища України залишити без зміни.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді:  (підписи)

З оригіналом згідно: суддя                                                                          Т.А.Чумаченко