Рішення №407930

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

                                                                                                                        

У Х В А Л А

04 грудня 2006 року                                                                                       м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Бутенко В.І.,  перевіривши касаційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Соснівського районного суду м. Черкаси від 12 вересня 2005 року та ухвалу апеляційного суду Черкаської області від 25 листопада 2005 року по справі за скаргою ОСОБА_1 на неправомірні дії посадових осіб Черкаського обласного психоневрологічного диспансеру, -

в с т а н о в и в :

ОСОБА_1 звернулась до суду із даною скаргою, в якій просила визнати неправомірними дії посадових осіб Черкаського обласного психоневрологічного диспансеру, мотивуючи свої вимоги тим, що 19 грудня 1994 року вона була доставлена до диспансеру, оглянута поверхнево лікарями і їй поставлений діагноз "стан мовно-рухового збудження з паранойяльними включеннями", про який їй не було відомо. Дізналась вона про це у 2001 році при ознайомленні в Соснівському районному суді з кримінальною справою, де побачила виписку з амбулаторної картки на її ім'я.

Вважала, що лікарі диспансеру порушили "Тимчасову Інструкцію про порядок первинного психіатричного освідування громадян", ст.11 Закону України "Про психіатричну допомогу", оскільки не мали права проводити огляд без її згоди та не мали права розголошувати дані про первинний огляд.

Постановою Соснівського районного суду м. Черкаси від 12 вересня 2005 року, залишеною без змін ухвалою апеляційного суду Черкаської області від 25 листопада 2005 року, у задоволенні скарги відмовлено.

Не погоджуючись із цими судовими рішеннями, ОСОБА_1 подала касаційну скаргу, в якій просить їх скасувати та направити справу на новий судовий розгляд.

Касаційна скарга відповідає вимогам ст. 213 КАС України, перешкод для відкриття касаційного провадження немає.

Керуючись ст.ст. 214, 215 КАС України, -

у х в а л и в :

Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Соснівського районного суду м. Черкаси від 12 вересня 2005 року та ухвалу апеляційного суду Черкаської області від 25 листопада 2005 року по справі за скаргою ОСОБА_1 на неправомірні дії посадових осіб Черкаського обласного психоневрологічного диспансеру.

Витребувати із Соснівського районного суду м. Черкаси зазначену справу №2-3472/05.

Направити копії цієї ухвали особам, які беруть участь у справі та встановити цим особам строк для подання заперечень на касаційну скаргу до 30 січня 2007 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя  Вищого

адміністративного суду України                              підпис                                 Бутенко В.І.

З оригіналом згідно    суддя                                                                             Бутенко В.І.