Рішення №408013


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА

30.01.07                                                                                 Справа № 22/3б.

Заступник голови господарського суду Луганської області Воронько В.Д.,

розглянувши матеріали справи за заявою

боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю Виробничо - фінансова

компанія "Донбаспромтехнологія", м. Луганськ

Про порушення провадження у справі про банкрутство


Без виклику представників сторін.


Обставини справи: банкрутство, підготовче засідання, розгляд заяви боржника в особі ліквідаційної комісії про його банкрутство в порядку ст. 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (далі за текстом –Закон).


Розглянувши матеріали справи, суд


в с т а н о в и в :


Ухвалою суду від 04.01.07. порушено провадження у справі про банкрутство боржника – ТОВ Виробничо –фінансова компанія "Донбаспромтехнологія", м. Луганськ, в особі ліквідаційної комісії, за його заявою, в порядку ст. 51 Закону, та призначено розгляд справи у підготовчому засіданні суду на 30.01.07.

У дане засідання суду прибув повноважний представник ліквідаційної комісії боржника ТОВ Виробничо –фінансова компанія "Донбаспромтехнологія", але вимоги суду, що викладені в п. 4 резолютивної частини ухвали від 04.01.07. виконані боржником частково, деякі витребувані судом документи, які мають істотне значення для розгляду заяви боржника за суттю його вимог, суду не представлені.

У зв’язку з тим, що строк розгляду даної справи у підготовчому засіданні закінчується та з метою забезпечення всебічного, повного та правильного прийняття рішення по процедурному провадженню у справі, а також у зв'язку з необхідністю витребування від боржника додаткових документів, необхідно продовжити строк проведення підготовчого засідання у справі до 03.03.07.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 1, 7, 8, 51 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. ст. 50, 69, 86, 87 ГПК України, суд


у х в а л и в :


          Продовжити строк проведення підготовчого засідання у справі №22/3б про банкрутство боржника - ТОВ Виробничо –фінансова компанія "Донбаспромтехнологія",

м. Луганськ, до 03.03.07.          Заступник голови

          господарського суду

          Луганської області            В.Д. Воронько


          Помічник судді                                                                                 І.В. Кувічка