Рішення №408025


ГОСПОДАРСЬКИЙ
СУД
Луганської області

91016, м.Луганськ
пл.Героїв ВВВ 3а
тел.55-17-32


ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ
СУД
Луганской области

91016, г.Луганск
пл.Героев ВОВ 3а
тел.55-17-32


УХВАЛА


19.01.07                                                                                 Справа № 4/1.


Суддя Батюк Г.М., розглянувши матеріали справи за позовом

Державного підприємства “Донецька залізниця”, м. Донецьк в особі Дебальцевської дирекції залізничних перевезень Донецької залізниці, м. Дебальцеве Донецької області

до Приватного підприємства “ВУМК”, м. Алчевськ Луганської області

про стягнення 18670 грн. 00 коп.

в присутності представників сторін:

від позивача –Лебеда В.П. дов. № 70 від 14.12.06;

від відповідача –не прибув (явка обов"язкова).


Представником позивача подано клопотання про відмову від здійснення технічної фіксації судового процесу, яке судом задовольняється.

          Суть спору: заявлено вимогу про стягнення з відповідача на користь позивача штраф за невірно вказаний код вантажоодержувача у сумі 18670,00 грн.

Розглянувши матеріали справи, вислухавши представника позивача, суд, -


в с т а н о в и в:

          

Відповідач відзив на позовну заяву не надав у судове засідання не прибув, не виконав вимоги ухвали господарського суду від 03.01.07., в даному судовому засіданні розглянути спір по суті не має можливості, тому розгляд справи слід відкласти.

Суд вважає за необхідне витребувати додаткові матеріали для розгляду справи по суті.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 38, 75, 77, 86 ГПК України, суд


у х в а л и в:


           1.Розгляд справи відкласти на 06.02.07 на 10 год. 10 хв.


           2. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в кімнаті № 317.


3.Зобов’язати позивача надіслати позовну заяву з додатком відповідачу за адресою м. Луганськ, вул. Лутугинська, 139 та надати суду доказ цієї відправки; надати: заперечення на відзив відповідача; документальне і нормативне обґрунтування викладених доводів; оригінали документів, копії яких додані до позовної заяви, для огляду в засіданні, акт загальної форми , комерційний акт (Статут Залізниць України; Правила оформлення перевізних документів); докази додержання Правил складання актів, затверджених Наказом Міністерством транспорту України від 28.05.2002 № 334; обґрунтований розрахунок стягуваної суми (пояснення до нього ); відповідні нормативні документи; докази наявності повноважень юридичної особи (витяг із Статуту або Положення); за власною ініціативою провести звірення розрахунків з відповідачем на день розгляду справи, для чого прибути до відповідача зі всіма необхідними документами, акт звірення надати у засідання суду; вказати повну та точну назву підприємства відповідача .

4.Зобов’язати відповідача надати: відзив на позовну заяву з доказами його надіслання позивачу та до суду; документальне і нормативне обґрунтування викладених у відзиві доводів і заперечень; докази наявності повноважень юридичної особи ( витяг із Статуту); копію довідки статуправління щодо включення до ЄДРПОУ на день розгляду справи; при наявності –заперечення до позову (контррозрахунок); прийняти участь у звіренні розрахунків з позивачем, скласти акт звірення.

Звертаю увагу сторін, що всі документи, що додаються до матеріалів справи, та довіреності представників сторін повинні бути викладені українською мовою.

Суд вважає за необхідне попередити сторони, що за не надіслання витребуваних судом документів і за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторони, на підставі п. 5 ст. 83 ГПК України з них може бути стягнутий штраф у сумі до 1700 грн.

Явка представників сторін у судове засідання обов‘язкова.Суддя                                                                                Г.М. Батюк