Рішення №410769

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

 16 червня 2006 року                                                                                       м. Київ        

      

         Суддя Вищого адміністративного суду України Сірош М.В., перевіривши відповідність вимогам ст. ст. 211-213 КАС України касаційної скарги представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 на постанову апеляційного суду міста Києва від 05.05.2006 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Київської міської ради та Головного управління земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації про зобов'язання прийняти рішення та спонукати видати державний акт на право власності на землю,

встановив:

        

         Постановою Печерського районного суду м. Києва від 17.01.2006 року частково задоволені позовні вимоги.

         Постановою апеляційного суду міста Києва від 05.05.2006 року скасовано постанову Печерського районного суду м. Києва від 17.01.2006 року, у позові відмовлено повністю.

        

         Не погоджуючись із постановою суду апеляційної інстанції представник позивача звернулася із касаційною скаргою до Вищого адміністративного суду України, в якій просить скасувати рішення, як таке, що винесене з порушенням норм матеріального та процесуального права.

Касаційна скарга подана належною особою з дотриманням строку на касаційне оскарження, оформлена відповідно до вимог статті 213 КАС України.

Керуючись ст. ст. 214 - 216  КАС України, 

ухвалив:

         Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою представника позивача ОСОБА_1 - ОСОБА_2 на постанову апеляційного суду міста Києва від 05.05.2006 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Київської міської ради та Головного управління земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації про зобов'язання прийняти рішення та спонукати видати державний акт на право власності на землю.

        Надіслати копію ухвали та копію касаційної скарги особам, які беруть участь у справі та  надати строк для подачі заперечення на касаційну скаргу протягом 8 днів з часу отримання копії ухвали.

          Ухвала оскарженню не підлягає.

        

         Суддя                                                                                  М.В.Сірош