Рішення №412490

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

27 грудня 2006 року                                                                           м. Київ

Суддя Верховного Суду України Шабунін В.М., розглянувши        касаційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Дніпровського районного суду м. Києва  від 29 серпня 2006 року та рішення апеляційного суду м. Києва від 13 листопада 2006 року в справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання таким, що втратив право користування жилим приміщенням та за зустрічним позов ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про усунення перешкод у користуванні жилим приміщенням,

в с т а н о в и в:

Рішенням Дніпровського районного суду м. Києва  від 29 серпня 2006 року, залишеним без зміни ухвалою апеляційного суду м. Києва від 13 листопада 2006 року, у задоволенні первісного позову відмовлено, зустрічний позов задоволено.

У касаційній скарзі ОСОБА_1. просить рішення суду скасувати, посилаючись на неправильне застосування судом норм матеріального права та порушення норм процесуального права, і направити справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

Касаційна скарга не може бути прийнята до провадження з таких підстав.

Відповідно до частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження в справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Із оскаржуваних  рішень суду, доданих до них матеріалів вбачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначених судових рішень.

На підставі наведеного та керуючись статтею 325, пунктом 5 частини 3 статті 328 ЦПК України

у х в а л и в:

Відмовити у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання таким, що втратив право користування жилим приміщенням та за зустрічним позов ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про усунення перешкод у користуванні жилим приміщенням.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Верховного Суду України                                             В.М. Шабунін