Рішення №412662

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 грудня 2006 року                                                                           м. Київ

Суддя Верховного Суду України Шабунін В.М., розглянувши        касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Апеляційного суду Дніпропетровської області від 7 листопада 2006 року в справі за позовом ОСОБА_2 до відкритого акціонерного товариств ва КБ „Південкомбанк”, ОСОБА_3 про визнання договору купівлі-продажу автомобіля недійсним,

в с т а н о в и в:

Рішенням Жовтневого районного суду м. Дніпропетровська від 9 червня 2003 року позов задоволено.

Ухвалою Апеляційного суду Дніпропетровської області від 7 листопада 2006 року в задоволенні заяви ОСОБА_1. про поновлення строку на апеляційне оскарження зазначеного рішення суду відмовлено, апеляційну скаргу і доповнення до неї залишені без розгляду.

У касаційній скарзі ОСОБА_1. просить ухвалу апеляційного суду скасувати, посилаючись на неправильне застосування судом норм матеріального права та порушення норм процесуального права, і направити справі на новий апеляційний розгляд, поновивши строк на апеляційне оскарження.

Касаційна скарга не може бути прийнята до провадження з таких підстав.

Відповідно до частини 3 статті 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження в справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Із оскаржуваної  ухвали апеляційного суду, доданих до неї матеріалів вбачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності зазначеної судової ухвали.

На підставі наведеного та керуючись статтею 325, пунктом 5 частини 3 статті 328 ЦПК України

у х в а л и в:

Відмовити у відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_2 до відкритого акціонерного товариств ва КБ „Південкомбанк”, ОСОБА_3 про визнання договору купівлі-продажу автомобіля недійсним.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Верховного Суду України                                             В.М. Шабунін