Рішення №412677

У Х В А Л А  І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И 

23 січня 2007 року                                                                                       м. Київ

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах

Верховного Суду України в складі:

 Охрімчук Л.І., Левченка Є.Ф., Лихути Л.М., -

розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за скаргою ОСОБА_1 на дії управління Пенсійного фонду України в Джанкойському районі, за касаційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Апеляційного суду Автономної Республіки Крим від 23 листопада 2004 року,

в с т а н о в и л а:

Рішенням Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим від 18 червня 2004 року скаргу ОСОБА_1. на дії управління Пенсійного фонду України в Джанкойському районі задоволено.

На зазначене судове рішення управлінням Пенсійного фонду України в Джанкойському районі подано апеляційну скаргу.

Ухвалою Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим від 16 серпня 2004 року апеляційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Джанкойському районі визнано неподаною на підставі статей 293, 139 ЦПК України (1963 року).

Ухвалою Апеляційного суду Автономної Республіки Крим від             23 листопада 2004 року ухвалу Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим від 16 серпня 2004 року скасовано, а справу направлено до суду першої інстанції для вирішення питання про прийняття апеляційної скарги.

У касаційній скарзі ОСОБА_1. просить скасувати ухвалу апеляційного суду, а ухвалу суду першої інстанції залишити в силі, посилаючись на порушення судом норм процесуального права.

Згідно із ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Відповідно до вимог ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні суду чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність або недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.

Встановлено й це вбачається з матеріалів справи, що оскаржуване судове рішення ухвалено з додержанням норм процесуального права, а доводи скарги цих висновків не спростовують.

Ураховуючи наведене, колегія суддів вважає за необхідне відмовити в задоволенні касаційної скарги.

Керуючись статтями 332, 336, 342 ЦПК України, колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України

у  х  в  а  л  и  л  а :

Касаційну скаргу ОСОБА_1 відхилити.

Ухвалу Апеляційного суду Автономної Республіки Крим від                       23 листопада 2004 року залишити без змін.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді:

Л.І. Охрімчук  

Є.Ф. Левченко    Л.М. Лихута