Рішення №412710

У х в а л а

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 січня 2007 року                                                                          м. Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

Головуючого:           Шицького І.Б.,  суддів:Потильчака О.І., Черногуза Ф.Ф.,

розглянувши касаційну скаргу державної акціонерної компанії “Хліб України” на постанову Вищого господарського суду України від 7 листопада 2006 року в справі за позовом дочірньої компанії “Газ України” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” до державної акціонерної компанії “Хліб України”, відкритого акціонерного товариства “Агрохімцентр”, 3-ті особи: відкрите акціонерне товариство “Рівнеазот”, головне управління Державного казначейства України, про стягнення суми; зустрічним позовом державної акціонерної компанії “Хліб України” до дочірньої компанії “Газ України” Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”, 3-ті особи: відкрите акціонерне товариство “Рівнеазот”, відкрите акціонерне товариство “Агрохімцентр”, про визнання договору недійсним,

в с т а н о в и л а:

        

Ухвалою  господарського суду м. Києва від 17 травня 2006 року постановлено видати дублікат наказу в справі №22/244 від 16 серпня 2005 року.

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 13 липня 2006 року, залишеною без змін постановою  Вищого господарського суду України від 7 листопада 2006 року,  ухвалу суду першої інстанції скасовано, заяву ДК “Газ України” НАК “Нафтогаз України” задоволено, постановлено видати дублікат наказу господарського суду м. Києва в справі №22/244 від 16 серпня 2005 року.

                У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності Конституції України, нормам процесуального права.

Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст.ст.11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,

у х в а л и л а:

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 7 листопада 2006 року в справі №22/244.

Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.

         Головуючий                                                     Шицький І.Б.

         судді:                                                                    Потильчак О.І.

                                                                                      Черногуз Ф.Ф.