Рішення №412735

У х в а л а

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 січня 2007 року                                                                          м. Київ

Колегія суддів Верховного Суду України в складі:

Головуючого:           Шицького І.Б.,  суддів:Потильчака О.І., Черногуза Ф.Ф.,

розглянувши касаційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю “Спеціалізоване підприємство “Голографія” на постанову Вищого господарського суду України від 29 листопада 2006 року в справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю “Спеціалізоване підприємство “Голографія” до товариства з обмеженою відповідальністю “Київголографія”  про заборону використання фірмового найменування та визнання недійсними установчих документів,

в с т а н о в и л а:

        

Рішенням  господарського суду м. Києва від 1 березня 2006 року в задоволенні позову відмовлено.

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 13 липня 2006 року рішення суду першої інстанції частково скасовано; позов задоволено частково.

Постановою  Вищого господарського суду України від 29 листопада 2006 року постанову суду апеляційної інстанції скасовано, рішення суду першої інстанції залишено в силі.

                У касаційній скарзі ставиться питання про скасування зазначеної постанови з мотивів її невідповідності міжнародним договорам згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, а також різного застосування Вищим господарським судом України одного й того ж положення закону у аналогічних справах.

Обговоривши доводи касаційної скарги та дослідивши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення касаційного провадження у даній справі.

Керуючись ст.ст.11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів,

у х в а л и л а:

Відмовити у порушенні касаційного провадження з перегляду постанови Вищого господарського суду України від 29 листопада 2006 року в справі №30/499-21/265.

Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.

         Головуючий                                                     Шицький І.Б.

         судді:                                                                    Потильчак О.І.

                                                                                      Черногуз Ф.Ф.