Рішення №412739

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

25 січня 2007 року      м. Київ

Колегія суддів Верховного Суду України у складі:

головуючого Барбари В.П.,суддів:Колесника П.І.,

Черногуза Ф.Ф.,

розглянувши касаційну скаргу відкритого акціонерного товариства “Херсон-Авто” на постанову Вищого господарського суду України від 9 листопада 2006 року у справі №10/339 за позовом відкритого акціонерного товариства “Херсон-Авто” до відділу державної служби охорони при УМВС України в Херсонській області про стягнення суми,

в с т а н о в и л а :

Справа судами розглядалася неодноразово.

Рішенням Господарського суду Херсонської області від 29 травня       2006 року позов задоволено.

Постановою Запорізького апеляційного господарського суду від                 17 серпня 2006 року зазначене рішення суду першої інстанції скасовано, у задоволенні позову відмовлено.

Оскаржуваною постановою Вищого господарського суду України постанову апеляційного господарського суду залишено без змін.

У касаційній скарзі ставиться питання про скасування постанови  Вищого господарського суду України від 9 листопада 2006 рокуз підстав її невідповідності положенням Конституції України та рішенням Верховного Суду України з питань застосування норм матеріального права, порушення судом касаційної інстанції норм матеріального права.

Обговоривши доводи касаційної скарги та перевіривши матеріали справи, судді не надали згоди на порушення Верховним Судом України касаційного провадження у даній справі.

Керуючись статтями 11115, 11117 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів

у х в а л и л а :

         Відмовити в порушенні касаційного провадження з перегляду постанови  Вищого господарського суду України від 9 листопада 2006 року у даній справі.

Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.

ГоловуючийВ.П. Барбара Судді:П.І. КолесникФ.Ф. Черногуз