Рішення №413404

ВИЩИЙ АдміністративниЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

22 листопада 2006 року                                                                                            м. Київ

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі:

головуючого                                     Цуркана М.І.

судді-доповідача                               Гуріна М.І.

суддів                                                 Амєліна С.Є.

Кобилянського М.Г.

Юрченка В.В.

розглянувши в попередньому судовому засіданні касаційну скаргу ОСОБА_1 на постанову апеляційного суду Одеської області від 16.02.2006 року у справі № 2-7030/05 за позовом ОСОБА_1 до Одеського обласного військового комісаріату про перерахунок призначеної пенсії, -

В С Т А Н О В И Л А :

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Одеського обласного військового комісаріату про перерахунок раніше призначеної пенсії з врахуванням надбавки за безперервну службу, передбаченої Указом Президента України від 05.05.2003 року № 389, щомісячної премії, встановленої постановою Кабінету Міністрів України від 22.05.2000 року № 829 та 100% надбавки, введеної Указом Президента України від 23.02.2002 року № 173 за минулий період.

Рішенням Приморського районного суду міста Одеси від 18.11.2005 року у задоволенні позову ОСОБА_1 відмовлено.

Постановою апеляційного суду Одеської області від 16.02.2006 року рішення суду першої інстанції змінено з підстав неправильного застосування норм процесуального права, в позові ОСОБА_1 відмовлено.

Рішення суду апеляційної інстанції мотивоване тим, що позивач під час проходження служби не отримував надбавок, введених Указами Президента України від 05.05.2003 року № 389 та від 23.02.2002 року № 173, а тому підстав для їх включення в грошове забезпечення при обчисленні пенсії немає.

Не погоджуючись із постановою суду апеляційної інстанції, позивач подав касаційну скаргу, в якій просить скасувати постанову апеляційного суду Одеської області від 16.02.2006 року, а у справі ухвалити нове рішення, яким задовольнити позовні вимоги, з підстав порушення судом норм матеріального права.

Заслухавши суддю-доповідача, розглянувши та обговоривши доводи касаційної скарги, перевіривши застосування судом норм матеріального та процесуального права, правової оцінки обставин у справі в межах, визначених ст. 220 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів Вищого адміністративного суду України вважає, що касаційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до вимог Кодексу адміністративного судочинства України підставами для скасування рішення є порушення судом норм матеріального чи процесуального права.

Доводи касаційної скарги не дають підстав для висновку про те, що при розгляді справи судом було допущено неправильне застосування норм матеріального чи процесуального права.

Судова колегія прийшла до висновку, що підстави для скасування рішення та призначення справи до розгляду в судовому засіданні відсутні, а тому відхиляє касаційну скаргу і залишає судове рішення без змін при попередньому розгляді справи.

Керуючись ст. ст. 220¹, 223, 230 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -

У Х В А Л И Л А :

Касаційну скаргу ОСОБА_1 відхилити, а постанову апеляційного суду Одеської області від 16.02.2006 року у справі № 2-7030/05 залишити без змін.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий

(підпис)

М.І. Цуркан

Судді

(підпис)

С.Є. Амєлін

(підпис)

М.І. Гурін

(підпис)

М.Г. Кобилянський

(підпис)

В.В. Юрченко

З оригіналом згідно

Суддя                                                                                                              М.І. Гурін