Рішення №415523

                            

                                       коломийський міськрайонний суд                                                                                                       № 2-н-З

СУДОВИЙ НАКАЗ

04 січня 2007 року                                                                                           

м. КОЛОМИЯ

Суддя Коломийського міськрайонного суду Кавацюк М.Ф. розглянувши заяву ЗАТКБ „ПриватБанк" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості. Відповідно до ст. ст. 95-96, 98 ЦПК України, -

НАКАЗУЮ:

1.   Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1

на користь Закритого акціонерного товариства комерційний банк „ПриватБанк", 49094, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Перемоги, буд. 50, код ЄДРПОУ 14360570 в обласному управлінні Національного банку України м. Дніпропетровськ, МФО 305299.

- 3598 грн. 91 коп.

2.  Стягнути з боржника на користь стягувана 40 грн. 50 коп. судових витрат, що були

останнім сплачені при подачі заяви.

3.    Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Суддя Коломийського                           

міськрайонного суду                   _____ М.Ф. Кавацюк

Згідно зі ст.104 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувана протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

Відповідно до ст.105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред»явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом пяти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (ст.106 ЦПК України).

Судовий наказ набрав чинності«_____ _»____________ 2006року

Суддя Коломийського

міськрайонного суду               М.Ф. Кавацюк