Рішення №416417

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

                                                                                                                        

У Х В А Л А

26 жовтня 2006 року                                                                                                 м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Бутенко В.І., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя від 06 травня 2006 року та ухвалу апеляційного суду Запорізької області від 15 серпня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1  до Міністерства освіти і науки України про визнання незаконними і скасування наказів про дострокове розірвання трудового контракту, -

в с т а н о в и в :

ОСОБА_1 звернувся до суду із вказаним позовом, в якому просив визнати незаконними і скасувати накази Міністерства освіти і науки України НОМЕР_1, НОМЕР_2, про  дострокове розірвання трудового контракту та поновити його на роботі в якості ректора Запорізького національного університету.

Постановою Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя від 06 травня 2006 року, залишеною без змін ухвалою апеляційного суду Запорізької області від 15 серпня 2006 року, у задоволенні позову ОСОБА_1 відмовлено.

Не погоджуючись із цими судовими рішеннями, ОСОБА_1 12 вересня 2006 року подав касаційну скаргу, в якій просить їх скасувати та постановити нове рішення, яким задовольнити його вимоги.

При цьому в касаційній скарзі зазначається, що судами першої та апеляційної інстанції було порушено норми матеріального і процесуального права.

Касаційна скарга відповідає вимогам ст. 213 КАС України, перешкод для відкриття касаційного провадження немає.

Керуючись ст.ст. 214, 215 КАС України, -

у х в а л и в :

Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя від 06 травня 2006 року та ухвалу апеляційного суду Запорізької області від 15 серпня 2006 року.

Витребувати із Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя справу за позовом ОСОБА_1  до Міністерства освіти і науки України про визнання незаконними і скасування наказів про дострокове розірвання трудового контракту.

Направити особам, які беруть участь у справі, копії цієї ухвали разом із інформацією про їхні права і обов'язки та встановити цим особам строк для подання заперечень на касаційну скаргу до 01 грудня 2006 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

         Суддя 

Вищого адміністративного суду

України                                                             підпис                                   Бутенко В.І.

З оригіналом згідно  суддя                                                                                 Бутенко В.І.