Рішення №416422

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ


У Х В А Л А

23 жовтня 2006 року м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Сірош М.В., перевіривши відповідність вимогам ст. ст. 211-213 КАС України касаційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю підприємство з іноземними інвестиціями «Меркурі Лтд» на постанову Господарського суду міста Києва від 29 березня 2006 року та ухвалу Київського апеляційного господарського суду від 19 вересня 2006 року у справі за позовом Закритого акціонерного товариства «Укрвино» до Міністерства аграрної політики України,

за участю третіх осіб:1. Регіональне відділення Фонду державного майна України по м. Києву,

2.Державне комплексне торгівельне підприємство «Хрещатик», Товариства з обмеженою відповідальністю підприємство з іноземними інвестиціями «Меркурі Лтд»,

3. Державне підприємство «Київський виноробний завод»,

за участю Генеральної прокуратури

провизнання недійсними наказів

встановив:

Касаційна скарга подана належною особою, відповідає вимогам ст. 213 КАС України, перешкод для відкриття касаційного провадження не має.

Керуючись ст. ст. 214 - 216 КАС України,

ухвалив:

Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю підприємство з іноземними інвестиціями «Меркурі Лтд» на постанову Господарського суду міста Києва від 29 березня 2006 року та ухвалу Київського апеляційного господарського суду від 19 вересня 2006 року у справі за позовом Закритого акціонерного товариства «Укрвино» до Міністерства аграрної політики України, за участю третіх осіб: Регіональне відділення Фонду державного майна України по м. Києву, Державне комплексне торгівельне підприємство «Хрещатик», Товариства з обмеженою відповідальністю підприємство з іноземними інвестиціями «Меркурі Лтд», Державне підприємство «Київський виноробний завод», за участю Генеральної прокуратури про визнання недійсними наказів.

Витребувати із Господарського суду м. Києва справу № 41/149 за позовом Закритого акціонерного товариства «Укрвино» до Міністерства аграрної політики України, за участю третіх осіб: Регіональне відділення Фонду державного майна України по м. Києву, Державне комплексне торгівельне підприємство «Хрещатик», Товариства з обмеженою відповідальністю підприємство з іноземними інвестиціями «Меркурі Лтд», Державне підприємство «Київський виноробний завод», за участю Генеральної прокуратури про визнання недійсними наказів.

Надіслати копію ухвали та копію касаційної скарги особам, які беруть участь у справі та надати строк для подачі заперечення на касаційну скаргу протягом 8 днів з часу отримання копії ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя М.В.Сірош