Рішення №416518

                        КОПІЯ

ВИЩИЙ  АДМІНІСТРАТИВНИЙ  СУД  УКРАЇНИ

У Х В А Л А

                                             ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 жовтня 2006 року                                                                                   м. Київ

Колегія суддів Вищого адміністративного суду України у складі:

                  головуючого:                                                      Смоковича М.І.

                  суддів:                                                                 Весельської Т.Ф.

                                                                                                     Горбатюка С.А.

                                                                                                     Мироненка О.В.                                                                                                                                         Чумаченко Т.А.,

 

розглянувши у порядку попереднього розгляду касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу апеляційного суду Херсонської області від 12 січня 2005 року у справі за скаргою ОСОБА_1 на бездіяльність прокуратури м. Нова Каховка  Херсонської області, -

в с т а н о в и л а:

 

У серпні 2004 року ОСОБА_1 звернулась до суду  зі скаргою на бездіяльність прокуратури м. Нова Каховка  Херсонської області.

Рішенням Новокаховського  міського суду Херсонської області від 16 вересня 2004 року у задоволенні скарги ОСОБА_1 відмовлено.

Ухвалою апеляційного суду Херсонської області від 12 січня 2005 року рішення Новокаховського  міського суду Херсонської області від 16 вересня 2004 року залишено без зміни.

Не погоджуючись з постановленими у справі судовими рішеннями, ОСОБА_1 звернулась до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою, в якій посилається на неправильне застосування судом норм матеріального та процесуального права, просить скасувати рішення суду і повернути справу до суду першої інстанції для розгляду її по суті в іншому складі суду.

Заслухавши доповідь судді щодо обставин необхідних для ухвалення рішення судом касаційної інстанції, перевіривши доводи касаційної скарги, колегія суддів вважає, що відсутні підстави для зміни чи скасування судового рішення, яке постановлено відповідно до вимог матеріального та процесуального закону, а тому касаційну скаргу ОСОБА_1 слід відхилити.

Керуючись статтями 220, 2201, 224, 230, Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -

у х в а л и л а:

Касаційну скаргу ОСОБА_1 відхилити, а ухвалу апеляційного суду Херсонської області від 12 січня 2005 року, якою залишено без зміни рішення Новокаховського  міського суду Херсонської області від 16 вересня 2004 року, у справі за скаргою ОСОБА_1 на бездіяльність прокуратури м. Нова Каховка  Херсонської області залишити без зміни.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Судді:  (підписи)

З оригіналом згідно: суддя                                                                        Т.А.Чумаченко