Рішення №416535

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ


У Х В А Л А

31 жовтня 2006 року м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Васильченко Н.В. розглянувши матеріали касаційної скарги Управління Пенсійного фонду України в Кілійському районі на рішення Господарського суду Одеської області від 2 серпня 2005 року та постанову Одеського апеляційного господарського суду від 6 жовтня 2005 року у справі за позовом прокуратури Кілійського району в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України в Кілійському районі до сільськогосподарського виробничого кооперативу "Родина" про стягнення, перевіривши дотримання ст.ст. 20, 210, 211, 212 КАС України та її відповідність вимогам ст. 213 КАС України,-

ВСТАНОВИЛА:

Рішенням Господарського суду Одеської області від 2 серпня 2005 року, залишеним без змін постановою Одеського апеляційного господарського суду від 6 жовтня 2005 року в задоволенні позовних вимог прокуратури Кілійського району в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України в Кілійському районі до сільськогосподарського виробничого кооперативу "Родина" про стягнення було відмовлено.

Не погоджуючись з зазначеними рішеннями Управління Пенсійного фонду України в Кілійському районі звернулося з касаційною скаргою в порядку розділу ХІІ-1 Господарського процесуального кодексу України до Вищого господарського суду України, який своєю ухвалою від 28 листопада 2005 року на підставі п.п.7,10 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України направив її для вирішення до Вищого адміністративного суду України.

Касаційна скарга подана з дотриманням строків касаційного оскарження, за формою і змістом відповідає вимогам ст. 213 КАС України. З огляду на зазначене відсутні перешкоди для прийняття її до провадження Вищого адміністративного суду України та відкриття касаційного провадження.

Керуючись статтями ст.ст.20, 210, 211,212, 213, 214 КАС України,-

УХВАЛИЛА:

Прийняти до провадження касаційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Кілійському районі на рішення Господарського суду Одеської області від 2 серпня 2005 року та постанову Одеського апеляційного господарського суду від 6 жовтня 2005 року у справі за позовом прокуратури Кілійського району в інтересах держави в особі Управління Пенсійного фонду України в Кілійському районі до сільськогосподарського виробничого кооперативу "Родина" про стягнення та відкрити у справі касаційне провадження.

Надіслати копію ухвали сторонам по справі та встановити строк до 30 листопада 2006 року, протягом якого можуть бути подані заперечення на касаційну скаргу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Вищого адміністративного суду

України Н.В. Васильченко