Рішення №416536

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

30 жовтня 2006 року м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Степашко О.І., перевіривши відповідність вимогам ст.213 КАС України касаційної скарги державної податкової інспекції у Подільському районі м. Києва на рішення господарського суду м. Києва від 17 березня 2005 року та постанову Київського апеляційного господарського суду від 11 липня 2005 року в справі № 29/23 за позовом державної податкової інспекції у Подільському районі м. Києва до товариства з обмеженою відповідальністю «Валлі» та закритого акціонерного товариства «Алай» про визнання угоди недійсною,

в с т а н о в и в :

Касаційна скарга надійшла до Вищого адміністративного суду України від Вищого господарського суду України 10 лютого 2006 року. Касаційна скарга подана з додержанням відповідних вимог, встановлених ГПК України 1991 року, тому з огляду на пункт 7 Прикінцевих та перехідних положень КАС України, перешкоди для відкриття касаційного провадження відсутні.

Керуючись ст.ст.214,215 КАС України, -

у х в а л и в :

Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою державної податкової інспекції у Подільському районі м. Києва на рішення господарського суду м. Києва від 17 березня 2005 року та постанову Київського апеляційного господарського суду від 11 липня 2005 року в справі № 29/23 за позовом державної податкової інспекції у Подільському районі м. Києва до товариства з обмеженою відповідальністю «Валлі» та закритого акціонерного товариства «Алай» про визнання угоди недійсною.

Надіслати копію ухвали особам, які беруть участь у справі і встановити десятиденний строк з моменту отримання даної ухвали для подачі заперечень на касаційну скаргу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.І.Степашко

З оригіналом згідно:

____________

К-7938/06