Рішення №417152

Справа №2-13/2007 p.

(№ 2-553/2006 p.)

УХВАЛА

11 січня 2007р.                                                                                               м .Свалява

Свалявський районний суд Закарпатської області в особі:

головуючого судді                                             Ганчак Л.Ф.

при секретарі                                Маровді В.В.

з участю відповідача                   ОСОБА_5.

розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву про відвід головуючого судді Ганчак Л.Ф. по справі за позовом ОСОБА_1, третіх осіб, що заявляють самостійні вимоги ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 до ОСОБА_5 про поділ майна подружжя,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Свалявського районного суду знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1, третіх осіб, що заявляють самостійні вимоги ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 до ОСОБА_5 про поділ майна подружжя.

Відповідач ОСОБА_5. та його представник ОСОБА_6. до початку судового засідання надали суду заяву проо відвід головуючого-судді по справі Ганчак Л.Ф., мотивуючи тим, що представник третіх осіб, що заявляють самостій вимоги ОСОБА_7 та головуючий - суддя по справі уродженці м. Перечин Закарпатської області, що дає їм підстави для сумнівів у в об'єктивності та неупередженості судді при розгляді справи. Так враховуючи, що головуюча по справі не забезпечена житлом по місцю роботи, що теж є підставою для відводу.

В судовому засіданні відповідач ОСОБА_5. заяву про відвід підтримав та просить задовольнити.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що у заяві відсутні мотиви відводу судді, передбачені ст.20 ЦПК України. Заява про відвід була надана суду після того, як сторонам було роз'яснено право сторін на відвід. Факт місця народження та проживання головуючого -судді Ганчак Л.Ф. та представника третіх осіб ОСОБА_7 не є підставою для відводу головуючого по справі. Питання забезпечення головуючого по справі житлом в м.Свалява вирішується в порядку, передбаченому чинним законодавством, а не за рахунок предмета даного позову. А тому у задоволенні заяви слід відмовити.

Керуючись ст.20 ЦПК України, суд,

УХВАЛИВ:

У задоволенні заяви ОСОБА_5. про відвід головуючого-судді по цивільній справі за позовом ОСОБА_1, третіх осіб, що заявляють самостійні вимоги ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 до ОСОБА_5 про поділ майна подружжя відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий

Л.Ф. Ганчак