Рішення №417740

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

         К-11546/06                                 01010, Україна, місто Київ, вул. Московська, 8

УХВАЛА

15 червня 2006 року                                                                                                           м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Кравченко О.О., перевіривши матеріали касаційної скарги Капишевського Вадима Івановича представника КФГ «Берекет» на рішення господарського суду Одеської області від 6 червня 2005 року та ухвалу Одеського апеляційного господарського суду від 13 жовтня 2005 року по справі за позовом Арцизької МДПІ до КФГ «Берекет» про стягнення податкової заборгованості,-

                                                                ВСТАНОВИВ:

            Із касаційної скарги вбачається, що ухвалою Одеського апеляційного господарського суду від 13 жовтня 2005 року залишено без змін рішення господарського суду Одеської області від 6 червня 2005 року, а апеляційна скарга КФГ «Берекет» - без задоволення.

            Не погоджуючись з вищезазначеними рішеннями, Капишевський В.І. представник КФГ «Берекет» подав касаційну скаргу до Вищого адміністративного суду України, в якій просить їх скасувати.

Касаційна скарга підлягає залишенню без руху через наявні в ній перешкоди для відкриття касаційного провадження.

В касаційній скарзі заявником не зазначено адреси позивача, неповідомлення якого про наслідки розгляду скарги буде порушенням вимог ст. 215 КАС України.

            Керуючись ст.ст. 108, 213,215 Кодексу адміністративного судочинства України,-

      УХВАЛИВ:

Касаційну скаргу Капишевського Вадима Івановича представника КФГ «Берекет» на рішення господарського суду Одеської області від 6 червня 2005 року та ухвалу Одеського апеляційного господарського суду від 13 жовтня 2005 року по справі за позовом Арцизької МДПІ до КФГ «Берекет» про стягнення податкової заборгованості залишити без руху та надати скаржнику строк для усунення недоліків до 7 липня 2006 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого

адміністративного суду України                                                             О.О. Кравченко