Рішення №418129

К о п і я

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У ХВАЛА

19 жовтня 2006 року                                                                                       м. Київ

Суддя Вищого адміністративного суду України Горбатюк С.А., перевіривши матеріали касаційної скарги ОСОБА_1 на постанову Нікопольського міськрайонного суду від 05 квітня 2005 року та постанову апеляційного суду Дніпропетровської області від 28 березня 2006 року у справі про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 51 Кодексу про адміністративні правопорушення України у відношенні ОСОБА_1,

встановив:

Постановою Нікопольського міськрайонного суду від 05 квітня 2005 року притягнуто ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності.

Постановою апеляційного суду Дніпропетровської області від 28 березня 2006 року постанову суду першої інстанції залишено без змін.

ОСОБА_1 не погодилася з ухваленими у справі судовими рішеннями судів та подала касаційну скаргу.

Відповідно до частини другої статті 2 КАС України до адміністративних судів можуть бути оскаржені будь-які рішення, дії чи бездіяльність суб'єктів владних повноважень, крім випадків, коли щодо таких рішень, дій чи бездіяльності Конституцією чи законами України встановлено інший порядок судового провадження.

Частиною другою статті 4 КАС України визначено, що юрисдикція адміністративних судів поширюється на всі публічно-правові спори, крім спорів, для яких законом встановлений інший порядок судового вирішення.

Оскільки даний спір не є спором в сфері публічно-правових відносин то касаційне провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 у Вищому адміністративному суді України не може бути відкритим.

Матеріали касаційної скарги слід повернути ОСОБА_1 для направлення касаційної скарги для розгляду за належністю.

Керуючись частиною сьомою статті 9, пунктом 1 частини першої статті 109, пунктом шостим частини 3 статті 108 КАС України ,

ухвалив:

         Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Нікопольського міськрайонного суду від 05 квітня 2005 року та постанову апеляційного суду Дніпропетровської області від 28 березня 2006 року у справі про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 51 Кодексу про адміністративні правопорушення України у відношенні ОСОБА_1

         Матеріали даної касаційної скарги повернути ОСОБА_1

          Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого

адміністративного суду України                         (підпис)                    С.А. Горбатюк                                                          

З оригіналом згідно

      Суддя: