Рішення №418212

Справа № 22-а-6766/2006 р.                      Головуючий І інстанції - Буцький В.В.

Категорія: оскарження постанови                                       Доповідач - Коростійова В.І.

УХВАЛА

про відкриття апеляційного

провадження

25 грудня 2006 року                                                                м. Харків

Суддя апеляційного суду Харківської області Коростійова В.І. розглянувши в порядку ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Ленінського районного суду м. Харкова від 23 листопада 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1 до відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби Харківської області, 3-я особа - Управління Служби Безпеки України в Харківській області про оскарження постанови про примусове виконання рішення суду, -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою судді Ленінського районного суду м. Харкова від 23 листопада 2006 року провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до відділу примусового виконання рішень ДВС Харківської області, 3-я особа - Управління СБУ в Харківській області про оскарження постанови про примусове виконання рішення суду - закрито.

На вказану ухвалу судді подано апеляційну скаргу.

Апеляційна скарга ОСОБА_1 відповідає вимогам ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України.

Перешкоди для відкриття апеляційного провадження відсутні.

Керуючись ст.ст. 187, 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Ленінського районного суду м. Харкова від 23 листопада 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1 до відділу примусового виконання рішень Державної виконавчої служби Харківської області, 3-я особа - Управління Служби Безпеки України в Харківській області про оскарження постанови про примусове виконання рішення суду  - відкрити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя -        підпис

Копія вірна: Суддя -

В.І. Коростійова