Рішення №418224

Справа № 22-Ц-6680/2006 p. Категорія: поновлення права

Головуючий І інст. - Наумова С.М. Доповідач - Борова С.А.

УХВАЛА

21.12 2006 р.                                                                                           м. Харків

Судова колегія судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області в складі:

головуючого - судді Борової С.А., суддів колегії- Даниленка В.М., Пшенічної Л.В., заслухавши суддю-доповідача по виконанню вимог ст. 301 ЦПК України по підготовці апеляційного розгляду справи за апеляційною скаргою представника Акціонерного товариства „Агросервіс-України" Саховської Світлани Володимирівни на рішення Дзержинського районного суду м. Харкова від 7 листопада 2006 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Закритого акціонерного товариства „Буддеталь-сервіс", Акціонерного товариства „Агросервіс-Україна', Дзержинського райвиконкому м. Харкова, Закритого акціонерного товариства „Харківтрансбуд", Закритого акціонерного товариства „СМП-377" про поновлення порушеного права, визнання частково недійсним договору купівлі-продажу, спонукання до виконання зобов'язань, усунення перешкод у вселенні, за зустрічними позовами Закритого акціонерного товариства „Буддеталь-Сервіс", Акціонерного товариства „Агросервіс-Україна" до ОСОБА_1, Дзержинського райвиконкому м. Харкова про визнання ордера недійсним, -

ВСТАНОВИЛА: При підготовці апеляційного розгляду справи проведені такі дії:

· з'ясовано питання про склад осіб, які беруть участь у справі;

· визначено характер спірних правовідносин та закон, який їх регулює;

· з'ясовані обставини, на які посилаються сторони та інші особи, які беруть участь у справі, як на підставу своїх вимог і заперечень;

· з'ясовано, які обставини визнаються чи заперечуються сторонами та іншими особами. Також проведено інші дії, що пов'язані з забезпеченням апеляційного розгляду справи.

Додаткових доказів, клопотань про їх витребування чи інших клопотань апеляційна скарга не містить.

Враховуючи, що по справі за апеляційною скаргою Саховської Світлани Володимирівни підготовчі дії проведено повно, колегія суддів знаходить їх достатніми для закінчення підготовки апеляційного розгляду справи і призначення до розгляду в судовому засіданні.

Керуючись ст. ст. 301, 302 ЦПК України, колегія суддів

УХВАЛИЛА:

Закінчити підготовку апеляційного розгляду справи за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Закритого акціонерного товариства „Буддеталь-сервіс", Акціонерного товариства „Агросервіс-Україна", Дзержинського райвиконкому м. Харкова, Закритого акціонерного товариства „Харківтрансбуд", Закритого акціонерного товариства „СМП-377" про поновлення порушеного права, визнанню частково недійсним договору купівлі-продажу, спонукання до виконання зобов'язань, усунення перешкод у вселенні, за зустрічними позовами Закритого акціонерного товариства „Буддеталь-Сервіс", Акціонерного товариства „Агросервіс-Україна" до ОСОБА_1, Дзержинського райвиконкому м. Харкова про визнання ордера недійсним.

Призначити справу до розгляду апеляційним судом в судовому засіданні в приміщенні апеляційного суду Харківської області на 11-30 год. 11 січня 2006 р.

У судове засідання викликати учасників процесу.

Головуючий суддя

Судді колегії Копія вірна. Суддя