Рішення №418895

Справа № 2-24/2007р.

(Справа № 2-854/2006р.)

УХ В АЛ А

4 січня 2007 року                                                                                    м.Свалява

Свалявський районний суд Закарпатської області в особі:

головуючого - судді                                       Жиганської Н.М.

при секретарі                                            Гаврош Л.П.

з участю позивачки                                  ОСОБА_1

представника відповідача ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Свалява справу за позовом ОСОБА_1 до Свалявського цеху обслуговування споживачів № 2, Мукачівського центру поштового зв'язку про відшкодування шкоди, завданої втратою вантажу,

В С  ТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася в суд із позовом до Свалявського цеху обслуговування споживачів № 2, Мукачівського центру поштового зв'язку № 1 про відшкодування шкоди, завданої втратою вантажу.

В судовому засіданні позивачка подала суду заяву, в якій просить прийняти її відмову від позову та провадження в справі закрити.

Судом роз'яснено сторонам наслідки закриття проваження в справі з цих підстав.

Позивачка свою заяву про прийняття відмови від позову та закриття провадження в справі підтримала.

Представник відповідача в судовому засіданні не заперечує щодо прийняття судом відмови від позову та закриття провадження в справі.

На підставі викладеного, суд приходить до висновку, що слід провадження в справ закрити, оскільки така відмова позивачки не суперечить діючому законодавству та не порушує будь-чиїх прав або законних інтересів.

Керуючись ст. 174 п.п.2,4 ЦПК України, суд,

УХВАЛИВ:

Провадження в справі за позовом ОСОБА_1 до

Свалявського цеху обслуговування споживачів № 2, Мукачівського центру поштового зв'язку про відшкодування шкоди, завданої втратою вантажу, закрити на підставі ст. 174 п. З в зв'язку із відмовою позивачки від позовних вимог.

На ухвалу може бути подано апеляційну скаргу протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження ухвали суду.

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подана протягом п»яти днів з дня проголошення ухвали суду.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо вона подається в строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження ухвали суду.

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду та апеляційна скарга подаються до апеляційного суду Закарпатської області через Свалявський районний суд .