Рішення №418896

Справа № 2-36/2007р. (Справа № 2-943/2006р.)

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

9 січня   2007 року                                                                                         м. Свалява

Свалявський районний суд Закарпатської області в складі:

головуючого-судді                          Жиганської Н.М.

при секретарі                                  Гаврош Л.П.

позивача                                        ОСОБА_1

відповідачки                                   ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Свалява справу за позовом   ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, укладеного 8 серпня 1996 року, зареєстрованого відділом РАЦС Свалявського районного управління юстиції за НОМЕР_1 . Від спільного шлюбного життя в них народилася дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та син ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2.

Причиною розірвання шлюбу вважає те, що за час спільного проживання у них виникали постійні непорозуміння, сварки. Сторони втратили одне до одного почуття поваги та любові. Сім'я існує лише формально. Примирення між ними не можливе, а тому вважає за краще шлюб між ними розірвати.

В судовому засіданні позивач заявлені позовні вимоги підтримав частково та просить суд розглянути лише позовну вимогу про розірвання шлюбу, на розірванні шлюбу наполягає, примирення не бажає.

Відповідачка в судовому засіданні пояснила, що також бажає розірвання шлюбу

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підставний та його слід задовольнити.

Відповідно до ст. 112 СК України - суд з'ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини та інші обставини життя подружжя. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

На підставі наведеного, суд приходить до висновку, що подальше життя подружжя і збереження шлюбу між сторонами не можливе, спільним шлюбним життям не проживають значний період, шлюб між сторонами існує формально, а тому його слід розірвати.

Керуючись ст. ст. 10, 60, 208, 209, 213, 215, 174 ч. 4, 226, 228 ЦПК України, ст. 112 СК України, суд, -

РІШИВ:

Шлюб, укладений між    ОСОБА_1 та ОСОБА_2,    8   серпня   1996 року,   зареєстрованого   відділом   РАЦС

Свалявського районного управління юстиції за НОМЕР_1 -розірвати.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 по 8 грн. 50 коп. судового забору в користь держави.

На рішення може бути подано апеляційну скаргу протягом двадцяти днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом десяти днів з моменту проголошення рішення суду.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга на рішення суду подаються до апеляційного суду Закарпатської області через Свалявський районний суд.