Рішення №418904

Справа №4-7/2007 p.

ПОСТАНОВА

16 січня 2007 року                                                                                                        м.. Свалява

Судця Свалявського районного суду Закарпатської області Личко Г.К., розглянувши подання слідчого СВ Свалявського РВ УМВС України Закарпатської області Марфинець М.Д. про проведення обшуку по місцю проживання ОСОБА_1,

ВСТАНОВИВ:

Слідчий СВ Свалявського РВ УМВС України в Закарпатській області звернувся в суд із поданням про проведення обшуку по місцю проживання ОСОБА_1, посилаючись на те, що 09 січня 2007 року працівниками ВКР Свалявського РВ УМВС України в Закарпатській області на підставі постанови про проведення оперативної закупівлі, затвердженої заступником прокурора Закарпатської області проведено оперативну закупівлю нарізної вогнепальної зброї карабіну іноземного виробництва з маркуванням НОМЕР_1 номер затвора НОМЕР_2, ців'я НОМЕР_3 та номером магазину НОМЕР_4, який збув ОСОБА_1, за що отримав 1300 грн.

Враховуючи вищенаведене, приймаючи до уваги, що по місцю проживання ОСОБА_1 можуть зберігатися вогнепальна зброя та боєприпаси до неї, слідчий СВ Свалявського РВ УМВС України просить санкціонувати проведення обшуку по місцю проживання ОСОБА_2.

По даному факту відносно ОСОБА_1 порушено кримінальну справу № 2301307 за ознаками злочину, передбаченого ст.263 ч.1 КК України.

Дослідивши матеріали подання, оглянувши кримінальну справу № 2301307, суддя приходить до висновку, що подання підставне та його слід задовольнити.

Керуючись ст. ст.273,177 КПК України, суддя,

ПОСТАНОВИВ:

Подання слідчого СВ Свалявського РВ УМВС України в Закарпатській області про проведення обшуку по місцю проживання ОСОБА_1 -задовольнити.

Провести обшук по місцю проживання ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1, Закарпатської області, в будинку та прибудовах.